Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

466 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1272 m²Prodej stavebního pozemku 1272 m²
Prodej stavebního pozemku 1272 m²
Prodej stavebního pozemku 1272 m²

Prodej stavebního pozemku 1272 m²

Lacinova, Brno

14 492 000 Kč

13 204 000 Kč

10 381 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 507 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1465 m²Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Rud. Knotka, Kladno

50 268 000 Kč

17 580 000 Kč

12 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1533 m²Prodej stavebního pozemku 1533 m²
Prodej stavebního pozemku 1533 m²
Prodej stavebního pozemku 1533 m²

Prodej stavebního pozemku 1533 m²

Ouběnice u Dobříše

4 595 000 Kč

2 997 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2559 m²Prodej stavebního pozemku 2559 m²
Prodej stavebního pozemku 2559 m²
Prodej stavebního pozemku 2559 m²

Prodej stavebního pozemku 2559 m²

Ouběnice u Dobříše

7 695 000 Kč

3 007 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1716 m²Prodej stavebního pozemku 1716 m²
Prodej stavebního pozemku 1716 m²
Prodej stavebního pozemku 1716 m²

Prodej stavebního pozemku 1716 m²

Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou

6 249 000 Kč

3 642 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1691 m²Prodej stavebního pozemku 1691 m²
Prodej stavebního pozemku 1691 m²
Prodej stavebního pozemku 1691 m²

Prodej stavebního pozemku 1691 m²

Dolní Chvatliny - Mančice, okres Kolín

4 690 000 Kč

4 390 000 Kč

2 596 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 9737 m²Prodej stavebního pozemku 9737 m²
Prodej stavebního pozemku 9737 m²
Prodej stavebního pozemku 9737 m²

Prodej stavebního pozemku 9737 m²

Šarovy, okres Zlín

7 000 903 Kč

719 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4578 m²Prodej stavebního pozemku 4578 m²
Prodej stavebního pozemku 4578 m²
Prodej stavebního pozemku 4578 m²

Prodej stavebního pozemku 4578 m²

Ropice, okres Frýdek-Místek

6 409 200 Kč

1 400 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1524 m²Prodej stavebního pozemku 1524 m²
Prodej stavebního pozemku 1524 m²
Prodej stavebního pozemku 1524 m²

Prodej stavebního pozemku 1524 m²

Nádražní, Mikulov

24 990 000 Kč

16 398 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2357 m²Prodej stavebního pozemku 2357 m²
Prodej stavebního pozemku 2357 m²
Prodej stavebního pozemku 2357 m²

Prodej stavebního pozemku 2357 m²

Stará Střelná 156, Košťany

5 190 000 Kč

2 202 Kč/m2

1...222324...47

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 507 stavebních pozemků