Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihočeský kraj

132 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1456 m²Prodej stavebního pozemku 1456 m²
Prodej stavebního pozemku 1456 m²
Prodej stavebního pozemku 1456 m²

Prodej stavebního pozemku 1456 m²

Jarošov nad Nežárkou, okres Jindřichův Hradec

2 480 000 Kč

1 703 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 674 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1494 m²Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Holubov, okres Český Krumlov

4 500 000 Kč

3 990 000 Kč

2 671 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2310 m²Prodej stavebního pozemku 2310 m²
Prodej stavebního pozemku 2310 m²
Prodej stavebního pozemku 2310 m²

Prodej stavebního pozemku 2310 m²

Rejta, Trhové Sviny

2 750 000 Kč

2 350 000 Kč

1 017 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1961 m²Prodej stavebního pozemku 1961 m²
Prodej stavebního pozemku 1961 m²
Prodej stavebního pozemku 1961 m²

Prodej stavebního pozemku 1961 m²

Chvalšiny, okres Český Krumlov

2 100 000 Kč

1 071 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1053 m²Prodej stavebního pozemku 1053 m²
Prodej stavebního pozemku 1053 m²
Prodej stavebního pozemku 1053 m²

Prodej stavebního pozemku 1053 m²

Hoštice, okres Strakonice

1 950 156 Kč

1 852 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1219 m²Prodej stavebního pozemku 1219 m²
Prodej stavebního pozemku 1219 m²
Prodej stavebního pozemku 1219 m²

Prodej stavebního pozemku 1219 m²

Pracejovice, okres Strakonice

2 950 000 Kč

2 420 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1265 m²Prodej stavebního pozemku 1265 m²
Prodej stavebního pozemku 1265 m²
Prodej stavebního pozemku 1265 m²

Prodej stavebního pozemku 1265 m²

Lipí, okres České Budějovice

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 4328 m²Prodej stavebního pozemku 4328 m²
Prodej stavebního pozemku 4328 m²
Prodej stavebního pozemku 4328 m²

Prodej stavebního pozemku 4328 m²

Vesce, okres Tábor

5 490 000 Kč

1 268 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 10908 m²Prodej stavebního pozemku 10908 m²
Prodej stavebního pozemku 10908 m²
Prodej stavebního pozemku 10908 m²

Prodej stavebního pozemku 10908 m²

Vráž u Písku

12 700 000 Kč

1 164 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1120 m²Prodej stavebního pozemku 1120 m²
Prodej stavebního pozemku 1120 m²
Prodej stavebního pozemku 1120 m²

Prodej stavebního pozemku 1120 m²

Malšice, Tábor

4 900 000 Kč

4 375 Kč/m2

1234...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 674 stavebních pozemků