Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihočeský kraj

132 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 988 m²Prodej stavebního pozemku 988 m²
Prodej stavebního pozemku 988 m²
Prodej stavebního pozemku 988 m²

Prodej stavebního pozemku 988 m²

Hořice na Šumavě, okres Český Krumlov

3 399 000 Kč

3 440 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 674 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 4553 m²Prodej stavebního pozemku 4553 m²
Prodej stavebního pozemku 4553 m²
Prodej stavebního pozemku 4553 m²

Prodej stavebního pozemku 4553 m²

Bílsko, okres Strakonice

3 595 000 Kč

790 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 1348 m²Prodej stavebního pozemku 1348 m²
Prodej stavebního pozemku 1348 m²
Prodej stavebního pozemku 1348 m²

Prodej stavebního pozemku 1348 m²

Žabovřesky, okres České Budějovice

3 990 000 Kč

3 690 000 Kč

2 737 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej stavebního pozemku 612 m²Prodej stavebního pozemku 612 m²
Prodej stavebního pozemku 612 m²
Prodej stavebního pozemku 612 m²

Prodej stavebního pozemku 612 m²

Římov, okres České Budějovice

2 550 000 Kč

4 167 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej stavebního pozemku 698 m²Prodej stavebního pozemku 698 m²
Prodej stavebního pozemku 698 m²
Prodej stavebního pozemku 698 m²

Prodej stavebního pozemku 698 m²

Strunkovice nad Volyňkou, okres Strakonice

1 536 000 Kč

2 201 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 14346 m²Prodej stavebního pozemku 14346 m²
Prodej stavebního pozemku 14346 m²
Prodej stavebního pozemku 14346 m²

Prodej stavebního pozemku 14346 m²

Horní Planá, okres Český Krumlov

24 990 000 Kč

1 742 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej stavebního pozemku 41251 m²Prodej stavebního pozemku 41251 m²
Prodej stavebního pozemku 41251 m²
Prodej stavebního pozemku 41251 m²

Prodej stavebního pozemku 41251 m²

Rožmberk nad Vltavou, okres Český Krumlov

21 000 000 Kč

509 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej stavebního pozemku 10576 m²Prodej stavebního pozemku 10576 m²
Prodej stavebního pozemku 10576 m²
Prodej stavebního pozemku 10576 m²

Prodej stavebního pozemku 10576 m²

Katovice, okres Strakonice

10 470 240 Kč

990 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 1247 m²Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Světlík, okres Český Krumlov

3 999 000 Kč

3 207 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1875 m²Prodej stavebního pozemku 1875 m²
Prodej stavebního pozemku 1875 m²
Prodej stavebního pozemku 1875 m²

Prodej stavebního pozemku 1875 m²

Školní 59, Nová Včelnice

1 990 000 Kč

1 061 Kč/m2

123...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 674 stavebních pozemků