Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihočeský kraj

132 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 983 m²Prodej stavebního pozemku 983 m²
Prodej stavebního pozemku 983 m²
Prodej stavebního pozemku 983 m²

Prodej stavebního pozemku 983 m²

Úsilné

Neveřejná cena

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 674 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1913 m²Prodej stavebního pozemku 1913 m²
Prodej stavebního pozemku 1913 m²
Prodej stavebního pozemku 1913 m²

Prodej stavebního pozemku 1913 m²

Drachkov, okres Strakonice

3 990 000 Kč

2 086 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1759 m²Prodej stavebního pozemku 1759 m²
Prodej stavebního pozemku 1759 m²
Prodej stavebního pozemku 1759 m²

Prodej stavebního pozemku 1759 m²

Doudleby, okres České Budějovice

4 000 000 Kč

3 990 000 Kč

2 268 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1058 m²Prodej stavebního pozemku 1058 m²
Prodej stavebního pozemku 1058 m²
Prodej stavebního pozemku 1058 m²

Prodej stavebního pozemku 1058 m²

Školní 1, Štěpánovice

4 221 420 Kč

3 990 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1014 m²Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Prodej stavebního pozemku 1014 m²

K Miškovci, Mirotice

2 500 000 Kč

2 465 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1207 m²Prodej stavebního pozemku 1207 m²
Prodej stavebního pozemku 1207 m²
Prodej stavebního pozemku 1207 m²

Prodej stavebního pozemku 1207 m²

Přední Výtoň, okres Český Krumlov

8 328 300 Kč

6 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5895 m²Prodej stavebního pozemku 5895 m²
Prodej stavebního pozemku 5895 m²
Prodej stavebního pozemku 5895 m²

Prodej stavebního pozemku 5895 m²

Horní Planá, okres Český Krumlov

21 877 000 Kč

3 711 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2782 m²Prodej stavebního pozemku 2782 m²
Prodej stavebního pozemku 2782 m²
Prodej stavebního pozemku 2782 m²

Prodej stavebního pozemku 2782 m²

Nové Hrady, okres České Budějovice

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 903 m²Prodej stavebního pozemku 903 m²
Prodej stavebního pozemku 903 m²
Prodej stavebního pozemku 903 m²

Prodej stavebního pozemku 903 m²

Borotín u Tábora

2 300 000 Kč

2 547 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1249 m²Prodej stavebního pozemku 1249 m²
Prodej stavebního pozemku 1249 m²
Prodej stavebního pozemku 1249 m²

Prodej stavebního pozemku 1249 m²

Olešná, okres Písek

1 350 000 Kč

1 081 Kč/m2

1...345...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 674 stavebních pozemků