Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihomoravský kraj

142 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1289 m²Prodej stavebního pozemku 1289 m²
Prodej stavebního pozemku 1289 m²
Prodej stavebního pozemku 1289 m²

Prodej stavebního pozemku 1289 m²

Hustopeče, okres Břeclav

4 990 000 Kč

3 871 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 598 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1468 m²Prodej stavebního pozemku 1468 m²
Prodej stavebního pozemku 1468 m²
Prodej stavebního pozemku 1468 m²

Prodej stavebního pozemku 1468 m²

Želešice, okres Brno-venkov

3 990 000 Kč

2 718 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej stavebního pozemku 810 m²Prodej stavebního pozemku 810 m²
Prodej stavebního pozemku 810 m²
Prodej stavebního pozemku 810 m²

Prodej stavebního pozemku 810 m²

Valtrovice, okres Znojmo

1 790 000 Kč

2 210 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej stavebního pozemku 1058 m²Prodej stavebního pozemku 1058 m²
Prodej stavebního pozemku 1058 m²
Prodej stavebního pozemku 1058 m²

Prodej stavebního pozemku 1058 m²

Skalice nad Svitavou, okres Blansko

3 750 000 Kč

3 544 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej stavebního pozemku 1209 m²Prodej stavebního pozemku 1209 m²
Prodej stavebního pozemku 1209 m²
Prodej stavebního pozemku 1209 m²

Prodej stavebního pozemku 1209 m²

Řícmanice, okres Brno-venkov

6 450 000 Kč

5 335 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej stavebního pozemku 310 m²Prodej stavebního pozemku 310 m²
Prodej stavebního pozemku 310 m²
Prodej stavebního pozemku 310 m²

Prodej stavebního pozemku 310 m²

Svinošice, okres Blansko

4 400 000 Kč

14 194 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej stavebního pozemku 1147 m²Prodej stavebního pozemku 1147 m²
Prodej stavebního pozemku 1147 m²
Prodej stavebního pozemku 1147 m²

Prodej stavebního pozemku 1147 m²

Opatovice, okres Brno-venkov

8 990 000 Kč

7 838 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 440 m²Prodej stavebního pozemku 440 m²
Prodej stavebního pozemku 440 m²
Prodej stavebního pozemku 440 m²

Prodej stavebního pozemku 440 m²

Senetářov, okres Blansko

2 490 000 Kč

5 659 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej stavebního pozemku 366 m²Prodej stavebního pozemku 366 m²
Prodej stavebního pozemku 366 m²
Prodej stavebního pozemku 366 m²

Prodej stavebního pozemku 366 m²

Senetářov, okres Blansko

2 990 000 Kč

8 169 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej stavebního pozemku 3184 m²Prodej stavebního pozemku 3184 m²
Prodej stavebního pozemku 3184 m²
Prodej stavebního pozemku 3184 m²

Prodej stavebního pozemku 3184 m²

Zbýšov, okres Vyškov

8 387 200 Kč

2 634 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
123...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 598 stavebních pozemků