Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihomoravský kraj

142 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2237 m²Prodej stavebního pozemku 2237 m²
Prodej stavebního pozemku 2237 m²
Prodej stavebního pozemku 2237 m²

Prodej stavebního pozemku 2237 m²

Lanžhot, okres Břeclav

2 735 242 Kč

1 223 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 598 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 3000 m²Prodej stavebního pozemku 3000 m²
Prodej stavebního pozemku 3000 m²
Prodej stavebního pozemku 3000 m²

Prodej stavebního pozemku 3000 m²

Tišnovská, Veverská Bítýška

12 000 000 Kč

4 000 Kč/m2

Realitní makléř: David Vašíček
Realitní kancelář: ALVA REAL s.r.o.
Realitní makléř: David Vašíček

David Vašíček

4.8

Realitní kancelář: ALVA REAL s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 867 m²Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²

Prodej stavebního pozemku 867 m²

Dobšice, okres Znojmo

4 248 830 Kč

4 901 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 477 m²Prodej stavebního pozemku 477 m²
Prodej stavebního pozemku 477 m²
Prodej stavebního pozemku 477 m²

Prodej stavebního pozemku 477 m²

Kulířov, okres Blansko

1 390 000 Kč

2 914 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1150 m²Prodej stavebního pozemku 1150 m²
Prodej stavebního pozemku 1150 m²
Prodej stavebního pozemku 1150 m²

Prodej stavebního pozemku 1150 m²

Oslavany, okres Brno-venkov

5 490 000 Kč

4 774 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 10800 m²Prodej stavebního pozemku 10800 m²
Prodej stavebního pozemku 10800 m²
Prodej stavebního pozemku 10800 m²

Prodej stavebního pozemku 10800 m²

Ctidružice, okres Znojmo

Neveřejná cena

Realitní makléř: Pavel Drozd
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Pavel Drozd

Pavel Drozd

5.0

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej stavebního pozemku 2090 m²Prodej stavebního pozemku 2090 m²
Prodej stavebního pozemku 2090 m²
Prodej stavebního pozemku 2090 m²

Prodej stavebního pozemku 2090 m²

Dyjákovice, okres Znojmo

3 600 000 Kč

1 722 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 1041 m²Prodej stavebního pozemku 1041 m²
Prodej stavebního pozemku 1041 m²
Prodej stavebního pozemku 1041 m²

Prodej stavebního pozemku 1041 m²

Hostim, okres Znojmo

2 790 000 Kč

2 490 000 Kč

2 392 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej stavebního pozemku 1034 m²Prodej stavebního pozemku 1034 m²
Prodej stavebního pozemku 1034 m²
Prodej stavebního pozemku 1034 m²

Prodej stavebního pozemku 1034 m²

Milovice, okres Břeclav

4 030 000 Kč

3 990 000 Kč

3 859 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslava Heverová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Miroslava Heverová

Miroslava Heverová

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 1953 m²Prodej stavebního pozemku 1953 m²
Prodej stavebního pozemku 1953 m²
Prodej stavebního pozemku 1953 m²

Prodej stavebního pozemku 1953 m²

U Sadů 207, Hlohovec

4 090 000 Kč

3 150 000 Kč

1 613 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
1234...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 598 stavebních pozemků