Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihomoravský kraj

142 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 462 m²Prodej stavebního pozemku 462 m²
Prodej stavebního pozemku 462 m²
Prodej stavebního pozemku 462 m²

Prodej stavebního pozemku 462 m²

Lipůvka, okres Blansko

5 990 000 Kč

12 965 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 599 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 891 m²Prodej stavebního pozemku 891 m²
Prodej stavebního pozemku 891 m²
Prodej stavebního pozemku 891 m²

Prodej stavebního pozemku 891 m²

Moravské Málkovice, okres Vyškov

2 405 700 Kč

2 700 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 580 m²Prodej stavebního pozemku 580 m²
Prodej stavebního pozemku 580 m²
Prodej stavebního pozemku 580 m²

Prodej stavebního pozemku 580 m²

Urbáškova, Bučovice

2 850 000 Kč

4 914 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2756 m²Prodej stavebního pozemku 2756 m²
Prodej stavebního pozemku 2756 m²
Prodej stavebního pozemku 2756 m²

Prodej stavebního pozemku 2756 m²

Hostěradice, okres Znojmo

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 815 m²Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²

Prodej stavebního pozemku 815 m²

Kožušice, okres Vyškov

1 790 000 Kč

2 196 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 570 m²Prodej stavebního pozemku 570 m²
Prodej stavebního pozemku 570 m²
Prodej stavebního pozemku 570 m²

Prodej stavebního pozemku 570 m²

Pasohlávky, okres Brno-venkov

2 300 000 Kč

4 035 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 415 m²Prodej stavebního pozemku 415 m²
Prodej stavebního pozemku 415 m²
Prodej stavebního pozemku 415 m²

Prodej stavebního pozemku 415 m²

Šanov, okres Znojmo

615 000 Kč

1 482 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1328 m²Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Šanov, okres Znojmo

3 252 000 Kč

2 695 000 Kč

2 029 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1840 m²Prodej stavebního pozemku 1840 m²
Prodej stavebního pozemku 1840 m²
Prodej stavebního pozemku 1840 m²

Prodej stavebního pozemku 1840 m²

Františka Kňourka 878, Břeclav

3 900 000 Kč

2 120 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 852 m²Prodej stavebního pozemku 852 m²
Prodej stavebního pozemku 852 m²
Prodej stavebního pozemku 852 m²

Prodej stavebního pozemku 852 m²

Květinová, Pohořelice

7 900 000 Kč

9 272 Kč/m2

1...456...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 599 stavebních pozemků