Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihomoravský kraj

142 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 600 m²Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²

Prodej stavebního pozemku 600 m²

Nový Šaldorf-Sedlešovice, okres Znojmo

Neveřejná cena

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 599 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 497 m²Prodej stavebního pozemku 497 m²
Prodej stavebního pozemku 497 m²
Prodej stavebního pozemku 497 m²

Prodej stavebního pozemku 497 m²

U Řempa, Kobylnice

5 990 000 Kč

5 490 000 Kč

11 046 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej stavebního pozemku 6037 m²Prodej stavebního pozemku 6037 m²
Prodej stavebního pozemku 6037 m²
Prodej stavebního pozemku 6037 m²

Prodej stavebního pozemku 6037 m²

Přítluky, okres Břeclav

15 258 750 Kč

11 990 000 Kč

1 986 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 1403 m²Prodej stavebního pozemku 1403 m²
Prodej stavebního pozemku 1403 m²
Prodej stavebního pozemku 1403 m²

Prodej stavebního pozemku 1403 m²

Valtice, okres Břeclav

5 490 000 Kč

3 913 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej stavebního pozemku 1274 m²Prodej stavebního pozemku 1274 m²
Prodej stavebního pozemku 1274 m²
Prodej stavebního pozemku 1274 m²

Prodej stavebního pozemku 1274 m²

Pouzdřany

4 490 000 Kč

3 890 000 Kč

3 053 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1721 m²Prodej stavebního pozemku 1721 m²
Prodej stavebního pozemku 1721 m²
Prodej stavebního pozemku 1721 m²

Prodej stavebního pozemku 1721 m²

Slovácká 390, Lednice

5 990 000 Kč

5 390 000 Kč

3 132 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 767 m²Prodej stavebního pozemku 767 m²
Prodej stavebního pozemku 767 m²
Prodej stavebního pozemku 767 m²

Prodej stavebního pozemku 767 m²

Lysice, okres Blansko

3 600 000 Kč

4 694 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1152 m²Prodej stavebního pozemku 1152 m²
Prodej stavebního pozemku 1152 m²
Prodej stavebního pozemku 1152 m²

Prodej stavebního pozemku 1152 m²

Kuřim, okres Brno-venkov

2 750 000 Kč

2 387 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 699 m²Prodej stavebního pozemku 699 m²
Prodej stavebního pozemku 699 m²
Prodej stavebního pozemku 699 m²

Prodej stavebního pozemku 699 m²

Lažany, okres Blansko

4 500 000 Kč

6 438 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 756 m²Prodej stavebního pozemku 756 m²
Prodej stavebního pozemku 756 m²
Prodej stavebního pozemku 756 m²

Prodej stavebního pozemku 756 m²

Březí, okres Břeclav

3 650 000 Kč

4 828 Kč/m2

1...345...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 599 stavebních pozemků