Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

59 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 867 m²Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²

Prodej stavebního pozemku 867 m²

Slaný, okres Kladno

3 500 000 Kč

4 037 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 415 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2996 m²Prodej stavebního pozemku 2996 m²
Prodej stavebního pozemku 2996 m²
Prodej stavebního pozemku 2996 m²

Prodej stavebního pozemku 2996 m²

Kozárovice, okres Příbram

4 160 000 Kč

1 389 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 856 m²Prodej stavebního pozemku 856 m²
Prodej stavebního pozemku 856 m²
Prodej stavebního pozemku 856 m²

Prodej stavebního pozemku 856 m²

Čisovice, okres Praha-západ

4 250 000 Kč

4 965 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 803 m²Prodej stavebního pozemku 803 m²
Prodej stavebního pozemku 803 m²
Prodej stavebního pozemku 803 m²

Prodej stavebního pozemku 803 m²

Mšecké Žehrovice, okres Rakovník

4 290 000 Kč

5 342 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 993 m²Prodej stavebního pozemku 993 m²
Prodej stavebního pozemku 993 m²
Prodej stavebního pozemku 993 m²

Prodej stavebního pozemku 993 m²

Mcely, okres Nymburk

4 199 000 Kč

4 099 000 Kč

4 128 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 874 m²Prodej stavebního pozemku 874 m²
Prodej stavebního pozemku 874 m²
Prodej stavebního pozemku 874 m²

Prodej stavebního pozemku 874 m²

Bukovno, okres Mladá Boleslav

4 300 000 Kč

4 920 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1077 m²Prodej stavebního pozemku 1077 m²
Prodej stavebního pozemku 1077 m²
Prodej stavebního pozemku 1077 m²

Prodej stavebního pozemku 1077 m²

Chodouň, Beroun

4 990 000 Kč

4 633 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1845 m²Prodej stavebního pozemku 1845 m²
Prodej stavebního pozemku 1845 m²
Prodej stavebního pozemku 1845 m²

Prodej stavebního pozemku 1845 m²

Červené Pečky, okres Kolín

3 590 000 Kč

1 946 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2849 m²Prodej stavebního pozemku 2849 m²
Prodej stavebního pozemku 2849 m²
Prodej stavebního pozemku 2849 m²

Prodej stavebního pozemku 2849 m²

Červené Pečky, okres Kolín

4 890 000 Kč

4 690 000 Kč

1 646 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1136 m²Prodej stavebního pozemku 1136 m²
Prodej stavebního pozemku 1136 m²
Prodej stavebního pozemku 1136 m²

Prodej stavebního pozemku 1136 m²

Obrubce, okres Mladá Boleslav

3 890 000 Kč

3 424 Kč/m2

1234...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 415 stavebních pozemků