Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

59 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 837 m²Prodej stavebního pozemku 837 m²
Prodej stavebního pozemku 837 m²
Prodej stavebního pozemku 837 m²

Prodej stavebního pozemku 837 m²

Čáslav, okres Kutná Hora

4 990 000 Kč

3 990 000 Kč

4 767 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 415 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1094 m²Prodej stavebního pozemku 1094 m²
Prodej stavebního pozemku 1094 m²
Prodej stavebního pozemku 1094 m²

Prodej stavebního pozemku 1094 m²

Kostelecká, Tišice

4 520 000 Kč

4 132 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Schneider
Realitní kancelář: Reality Schneider
Realitní makléř: Michal Schneider

Michal Schneider

3.8

Realitní kancelář: Reality Schneider
Prodej stavebního pozemku 1222 m²Prodej stavebního pozemku 1222 m²
Prodej stavebního pozemku 1222 m²
Prodej stavebního pozemku 1222 m²

Prodej stavebního pozemku 1222 m²

Netvořice, okres Benešov

3 650 000 Kč

3 200 000 Kč

2 619 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
Prodej stavebního pozemku 2989 m²Prodej stavebního pozemku 2989 m²
Prodej stavebního pozemku 2989 m²
Prodej stavebního pozemku 2989 m²

Prodej stavebního pozemku 2989 m²

Rohatsko, okres Mladá Boleslav

6 300 000 Kč

4 950 000 Kč

1 656 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej stavebního pozemku 2000 m²Prodej stavebního pozemku 2000 m²
Prodej stavebního pozemku 2000 m²
Prodej stavebního pozemku 2000 m²

Prodej stavebního pozemku 2000 m²

Hřiměždice, Příbram

4 990 000 Kč

4 000 000 Kč

2 000 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 2250 m²Prodej stavebního pozemku 2250 m²
Prodej stavebního pozemku 2250 m²
Prodej stavebního pozemku 2250 m²

Prodej stavebního pozemku 2250 m²

Pochvalov, okres Rakovník

3 080 000 Kč

3 000 000 Kč

1 333 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1030 m²Prodej stavebního pozemku 1030 m²
Prodej stavebního pozemku 1030 m²
Prodej stavebního pozemku 1030 m²

Prodej stavebního pozemku 1030 m²

Příbram - Orlov, okres Příbram

4 095 000 Kč

3 296 000 Kč

3 200 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 873 m²Prodej stavebního pozemku 873 m²
Prodej stavebního pozemku 873 m²
Prodej stavebního pozemku 873 m²

Prodej stavebního pozemku 873 m²

Průběžná, Chleby

3 490 000 Kč

3 998 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1157 m²Prodej stavebního pozemku 1157 m²
Prodej stavebního pozemku 1157 m²
Prodej stavebního pozemku 1157 m²

Prodej stavebního pozemku 1157 m²

Průběžná, Chleby

4 590 000 Kč

3 967 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 770 m²Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²

Prodej stavebního pozemku 770 m²

Všestary, Všestary

4 680 000 Kč

6 078 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 415 stavebních pozemků