Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

80 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1212 m²Prodej stavebního pozemku 1212 m²
Prodej stavebního pozemku 1212 m²
Prodej stavebního pozemku 1212 m²

Prodej stavebního pozemku 1212 m²

Kostelec u Křížků, okres Praha-východ

9 945 000 Kč

7 990 000 Kč

6 592 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 548 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 816 m²Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²

Prodej stavebního pozemku 816 m²

Pražská 350, Nučice

6 000 000 Kč

7 353 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2030 m²Prodej stavebního pozemku 2030 m²
Prodej stavebního pozemku 2030 m²
Prodej stavebního pozemku 2030 m²

Prodej stavebního pozemku 2030 m²

Průběžná 66, Chleby

8 080 000 Kč

3 980 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1140 m²Prodej stavebního pozemku 1140 m²
Prodej stavebního pozemku 1140 m²
Prodej stavebního pozemku 1140 m²

Prodej stavebního pozemku 1140 m²

Sudovo Hlavno, okres Praha-východ

7 390 000 Kč

6 482 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1522 m²Prodej stavebního pozemku 1522 m²
Prodej stavebního pozemku 1522 m²
Prodej stavebního pozemku 1522 m²

Prodej stavebního pozemku 1522 m²

Kolín, okres Kolín

6 995 000 Kč

6 495 000 Kč

4 267 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2431 m²Prodej stavebního pozemku 2431 m²
Prodej stavebního pozemku 2431 m²
Prodej stavebního pozemku 2431 m²

Prodej stavebního pozemku 2431 m²

Újezd, okres Beroun

5 900 000 Kč

2 427 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1132 m²Prodej stavebního pozemku 1132 m²
Prodej stavebního pozemku 1132 m²
Prodej stavebního pozemku 1132 m²

Prodej stavebního pozemku 1132 m²

Skuhrov, okres Beroun

5 773 000 Kč

5 100 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1424 m²Prodej stavebního pozemku 1424 m²
Prodej stavebního pozemku 1424 m²
Prodej stavebního pozemku 1424 m²

Prodej stavebního pozemku 1424 m²

Ve Štítku ev. č. 659, Mníšek pod Brdy

9 680 000 Kč

6 798 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 520 m²Prodej stavebního pozemku 520 m²
Prodej stavebního pozemku 520 m²
Prodej stavebního pozemku 520 m²

Prodej stavebního pozemku 520 m²

Brázdim, Praha-východ

6 760 000 Kč

13 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 503 m²Prodej stavebního pozemku 503 m²
Prodej stavebního pozemku 503 m²
Prodej stavebního pozemku 503 m²

Prodej stavebního pozemku 503 m²

Brázdim, Praha-východ

6 800 560 Kč

13 520 Kč/m2

1234...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 548 stavebních pozemků