Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

80 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 857 m²Prodej stavebního pozemku 857 m²
Prodej stavebního pozemku 857 m²
Prodej stavebního pozemku 857 m²

Prodej stavebního pozemku 857 m²

Jenštejn, okres Praha-východ

9 999 999 Kč

9 900 000 Kč

11 552 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 549 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 506 m²Prodej stavebního pozemku 506 m²
Prodej stavebního pozemku 506 m²
Prodej stavebního pozemku 506 m²

Prodej stavebního pozemku 506 m²

Zlatá, okres Praha-východ

5 785 500 Kč

11 434 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3063 m²Prodej stavebního pozemku 3063 m²
Prodej stavebního pozemku 3063 m²
Prodej stavebního pozemku 3063 m²

Prodej stavebního pozemku 3063 m²

Byšice, Mělník

5 990 000 Kč

1 956 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej stavebního pozemku 533 m²Prodej stavebního pozemku 533 m²
Prodej stavebního pozemku 533 m²
Prodej stavebního pozemku 533 m²

Prodej stavebního pozemku 533 m²

Březská ev. č. 114, Říčany - Pacov

7 500 000 Kč

14 071 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 967 m²Prodej stavebního pozemku 967 m²
Prodej stavebního pozemku 967 m²
Prodej stavebního pozemku 967 m²

Prodej stavebního pozemku 967 m²

Červený Újezd, Červený Újezd

8 606 300 Kč

8 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1014 m²Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Prodej stavebního pozemku 1014 m²

K Sibřině 316, Květnice

9 950 000 Kč

9 813 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej stavebního pozemku 1110 m²Prodej stavebního pozemku 1110 m²
Prodej stavebního pozemku 1110 m²
Prodej stavebního pozemku 1110 m²

Prodej stavebního pozemku 1110 m²

Úholičky, okres Praha-západ

9 990 000 Kč

9 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1600 m²Prodej stavebního pozemku 1600 m²
Prodej stavebního pozemku 1600 m²
Prodej stavebního pozemku 1600 m²

Prodej stavebního pozemku 1600 m²

Na Stachově 239, Tatce

7 500 000 Kč

4 688 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 629 m²Prodej stavebního pozemku 629 m²
Prodej stavebního pozemku 629 m²
Prodej stavebního pozemku 629 m²

Prodej stavebního pozemku 629 m²

Na Vyhlídce, Králův Dvůr

5 654 710 Kč

8 990 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Skleničková
Realitní kancelář: Reality Skleničková
Realitní makléř: Kateřina Skleničková

Kateřina Skleničková

Realitní kancelář: Reality Skleničková
Prodej stavebního pozemku 1145 m²Prodej stavebního pozemku 1145 m²
Prodej stavebního pozemku 1145 m²
Prodej stavebního pozemku 1145 m²

Prodej stavebního pozemku 1145 m²

Mnichovická 56, Struhařov

7 490 000 Kč

6 541 Kč/m2

1...678

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 549 stavebních pozemků