Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Středočeský kraj

238 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 3063 m²Prodej stavebního pozemku 3063 m²
Prodej stavebního pozemku 3063 m²
Prodej stavebního pozemku 3063 m²

Prodej stavebního pozemku 3063 m²

Byšice, Mělník

5 990 000 Kč

1 956 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 564 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 982 m²Prodej stavebního pozemku 982 m²
Prodej stavebního pozemku 982 m²
Prodej stavebního pozemku 982 m²

Prodej stavebního pozemku 982 m²

Ledce, okres Kladno

4 490 000 Kč

4 572 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 533 m²Prodej stavebního pozemku 533 m²
Prodej stavebního pozemku 533 m²
Prodej stavebního pozemku 533 m²

Prodej stavebního pozemku 533 m²

Březská ev. č. 114, Říčany - Pacov

7 500 000 Kč

14 071 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 891 m²Prodej stavebního pozemku 891 m²
Prodej stavebního pozemku 891 m²
Prodej stavebního pozemku 891 m²

Prodej stavebního pozemku 891 m²

Mukařov, okres Mladá Boleslav

1 559 250 Kč

1 750 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 900 m²Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²

Prodej stavebního pozemku 900 m²

Mukařov, okres Mladá Boleslav

1 575 000 Kč

1 750 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 872 m²Prodej stavebního pozemku 872 m²
Prodej stavebního pozemku 872 m²
Prodej stavebního pozemku 872 m²

Prodej stavebního pozemku 872 m²

Mukařov, okres Mladá Boleslav

1 626 000 Kč

1 865 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3703 m²Prodej stavebního pozemku 3703 m²
Prodej stavebního pozemku 3703 m²
Prodej stavebního pozemku 3703 m²

Prodej stavebního pozemku 3703 m²

Chlustina, okres Beroun

5 500 000 Kč

4 810 000 Kč

1 299 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 967 m²Prodej stavebního pozemku 967 m²
Prodej stavebního pozemku 967 m²
Prodej stavebního pozemku 967 m²

Prodej stavebního pozemku 967 m²

Červený Újezd, Červený Újezd

8 606 300 Kč

8 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1014 m²Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Prodej stavebního pozemku 1014 m²

K Sibřině 316, Květnice

9 950 000 Kč

9 813 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej stavebního pozemku 2218 m²Prodej stavebního pozemku 2218 m²
Prodej stavebního pozemku 2218 m²
Prodej stavebního pozemku 2218 m²

Prodej stavebního pozemku 2218 m²

Strančice, okres Praha-východ

11 590 000 Kč

5 225 Kč/m2

1...181920...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 564 stavebních pozemků