Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Středočeský kraj

238 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2250 m²Prodej stavebního pozemku 2250 m²
Prodej stavebního pozemku 2250 m²
Prodej stavebního pozemku 2250 m²

Prodej stavebního pozemku 2250 m²

Pochvalov, okres Rakovník

3 080 000 Kč

3 000 000 Kč

1 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 564 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 23300 m²Prodej stavebního pozemku 23300 m²
Prodej stavebního pozemku 23300 m²
Prodej stavebního pozemku 23300 m²

Prodej stavebního pozemku 23300 m²

Velvary, okres Kladno

29 125 000 Kč

1 250 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1030 m²Prodej stavebního pozemku 1030 m²
Prodej stavebního pozemku 1030 m²
Prodej stavebního pozemku 1030 m²

Prodej stavebního pozemku 1030 m²

Příbram - Orlov, okres Příbram

4 095 000 Kč

3 296 000 Kč

3 200 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1760 m²Prodej stavebního pozemku 1760 m²
Prodej stavebního pozemku 1760 m²
Prodej stavebního pozemku 1760 m²

Prodej stavebního pozemku 1760 m²

Sibřina, okres Praha-východ

21 120 000 Kč

20 000 000 Kč

11 364 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1212 m²Prodej stavebního pozemku 1212 m²
Prodej stavebního pozemku 1212 m²
Prodej stavebního pozemku 1212 m²

Prodej stavebního pozemku 1212 m²

Kostelec u Křížků, okres Praha-východ

9 945 000 Kč

7 990 000 Kč

6 592 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1167 m²Prodej stavebního pozemku 1167 m²
Prodej stavebního pozemku 1167 m²
Prodej stavebního pozemku 1167 m²

Prodej stavebního pozemku 1167 m²

Ledce, okres Mladá Boleslav

2 790 000 Kč

2 391 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 325 m²Prodej stavebního pozemku 325 m²
Prodej stavebního pozemku 325 m²
Prodej stavebního pozemku 325 m²

Prodej stavebního pozemku 325 m²

Chotusice, okres Kutná Hora

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 816 m²Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²

Prodej stavebního pozemku 816 m²

Pražská 350, Nučice

6 000 000 Kč

7 353 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4927 m²Prodej stavebního pozemku 4927 m²
Prodej stavebního pozemku 4927 m²
Prodej stavebního pozemku 4927 m²

Prodej stavebního pozemku 4927 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

12 500 000 Kč

2 537 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 873 m²Prodej stavebního pozemku 873 m²
Prodej stavebního pozemku 873 m²
Prodej stavebního pozemku 873 m²

Prodej stavebního pozemku 873 m²

Průběžná, Chleby

3 490 000 Kč

3 998 Kč/m2

1...678...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 564 stavebních pozemků