Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Středočeský kraj

238 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1157 m²Prodej stavebního pozemku 1157 m²
Prodej stavebního pozemku 1157 m²
Prodej stavebního pozemku 1157 m²

Prodej stavebního pozemku 1157 m²

Průběžná, Chleby

4 590 000 Kč

3 967 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 564 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2030 m²Prodej stavebního pozemku 2030 m²
Prodej stavebního pozemku 2030 m²
Prodej stavebního pozemku 2030 m²

Prodej stavebního pozemku 2030 m²

Průběžná 66, Chleby

8 080 000 Kč

3 980 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1140 m²Prodej stavebního pozemku 1140 m²
Prodej stavebního pozemku 1140 m²
Prodej stavebního pozemku 1140 m²

Prodej stavebního pozemku 1140 m²

Sudovo Hlavno, okres Praha-východ

7 390 000 Kč

6 482 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6957 m²Prodej stavebního pozemku 6957 m²
Prodej stavebního pozemku 6957 m²
Prodej stavebního pozemku 6957 m²

Prodej stavebního pozemku 6957 m²

Tyršova náves 1, Vysoký Újezd

45 220 500 Kč

6 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1522 m²Prodej stavebního pozemku 1522 m²
Prodej stavebního pozemku 1522 m²
Prodej stavebního pozemku 1522 m²

Prodej stavebního pozemku 1522 m²

Kolín, okres Kolín

6 995 000 Kč

6 495 000 Kč

4 267 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2431 m²Prodej stavebního pozemku 2431 m²
Prodej stavebního pozemku 2431 m²
Prodej stavebního pozemku 2431 m²

Prodej stavebního pozemku 2431 m²

Újezd, okres Beroun

5 900 000 Kč

2 427 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1132 m²Prodej stavebního pozemku 1132 m²
Prodej stavebního pozemku 1132 m²
Prodej stavebního pozemku 1132 m²

Prodej stavebního pozemku 1132 m²

Skuhrov, okres Beroun

5 773 000 Kč

5 100 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 770 m²Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²

Prodej stavebního pozemku 770 m²

Všestary, Všestary

4 680 000 Kč

6 078 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1795 m²Prodej stavebního pozemku 1795 m²
Prodej stavebního pozemku 1795 m²
Prodej stavebního pozemku 1795 m²

Prodej stavebního pozemku 1795 m²

Jevany, okres Praha-východ

11 200 000 Kč

6 240 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1424 m²Prodej stavebního pozemku 1424 m²
Prodej stavebního pozemku 1424 m²
Prodej stavebního pozemku 1424 m²

Prodej stavebního pozemku 1424 m²

Ve Štítku ev. č. 659, Mníšek pod Brdy

9 680 000 Kč

6 798 Kč/m2

1...789...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 564 stavebních pozemků