Kontakt

Prodané byty 3+kk s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

3+kk

115 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 62 m²Prodaný  byt 3+kk 62 m²
Prodaný  byt 3+kk 62 m²
Prodaný  byt 3+kk 62 m²

Prodaný byt 3+kk 62 m²

Sídliště 341, Žebrák

3 900 000 Kč

62 903 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 637 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 63 m²Prodaný  byt 3+kk 63 m²
Prodaný  byt 3+kk 63 m²
Prodaný  byt 3+kk 63 m²

Prodaný byt 3+kk 63 m²

U Vodojemu 263, Hvozdná

4 140 000 Kč

65 714 Kč/m2

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 69 m²Prodaný  byt 3+kk 69 m²
Prodaný  byt 3+kk 69 m²
Prodaný  byt 3+kk 69 m²

Prodaný byt 3+kk 69 m²

Úslavská 858/38, Plzeň - Východní Předměstí

4 200 000 Kč

60 870 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 16.2.2026

Prodaný  byt 3+kk 73 m²Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²

Prodaný byt 3+kk 73 m²

Bartošova 1663/20, Přerov I-Město

4 600 000 Kč

4 200 000 Kč

57 534 Kč/m2

Realitní makléř: Antonín Fidler
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Antonín Fidler

Antonín Fidler

4.7

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 30.1.2026

Prodaný  byt 3+kk 70 m²Prodaný  byt 3+kk 70 m²
Prodaný  byt 3+kk 70 m²
Prodaný  byt 3+kk 70 m²

Prodaný byt 3+kk 70 m²

Na Křibě 1778, Česká Třebová

3 650 000 Kč

52 143 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  byt 3+kk 73 m²Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²

Prodaný byt 3+kk 73 m²

Chabičov 4, Šternberk

3 290 000 Kč

45 068 Kč/m2

Prodáno 16.1.2026

Prodaný  byt 3+kk 70 m²Prodaný  byt 3+kk 70 m²
Prodaný  byt 3+kk 70 m²
Prodaný  byt 3+kk 70 m²

Prodaný byt 3+kk 70 m²

V Jamce 2381, Rakovník II

4 400 000 Kč

62 857 Kč/m2

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  byt 3+kk 79 m²Prodaný  byt 3+kk 79 m²
Prodaný  byt 3+kk 79 m²
Prodaný  byt 3+kk 79 m²

Prodaný byt 3+kk 79 m²

Leoše Janáčka 2581/9, Jihlava

4 890 000 Kč

61 899 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Černický
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Petr Černický

Petr Černický

5.0

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Prodáno 8.1.2026

Prodaný  byt 3+kk 60 m²Prodaný  byt 3+kk 60 m²
Prodaný  byt 3+kk 60 m²
Prodaný  byt 3+kk 60 m²

Prodaný byt 3+kk 60 m²

Havlíčkova 2850, Havlíčkův Brod

4 690 000 Kč

4 490 000 Kč

74 833 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.

Prodáno 6.1.2026

Prodaný  byt 3+kk 64 m²Prodaný  byt 3+kk 64 m²
Prodaný  byt 3+kk 64 m²
Prodaný  byt 3+kk 64 m²

Prodaný byt 3+kk 64 m²

Rakouská 689, Milovice - Mladá

5 000 000 Kč

78 125 Kč/m2

123...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 637 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické