Kontakt

Prodané byty 4+1 s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

4+1

57 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 4+1 82 m²Prodaný  byt 4+1 82 m²
Prodaný  byt 4+1 82 m²
Prodaný  byt 4+1 82 m²

Prodaný byt 4+1 82 m²

Antonína Sovy 1486/27, Opava - Kateřinky

4 600 000 Kč

56 098 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 267 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 4+1 78 m²Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²

Prodaný byt 4+1 78 m²

U Stadionu 92, Tanvald

4 200 000 Kč

4 100 000 Kč

52 564 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 4+1 77 m²Prodaný  byt 4+1 77 m²
Prodaný  byt 4+1 77 m²
Prodaný  byt 4+1 77 m²

Prodaný byt 4+1 77 m²

Mírová 526, Loket

3 500 000 Kč

45 455 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 4+1 79 m²Prodaný  byt 4+1 79 m²
Prodaný  byt 4+1 79 m²
Prodaný  byt 4+1 79 m²

Prodaný byt 4+1 79 m²

U Váhy 1191, Kostelec nad Orlicí

4 250 000 Kč

53 797 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 4+1 82 m²Prodaný  byt 4+1 82 m²
Prodaný  byt 4+1 82 m²
Prodaný  byt 4+1 82 m²

Prodaný byt 4+1 82 m²

Sladkovského 301, Dvůr Králové nad Labem

3 890 000 Kč

47 439 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 4+1 76 m²Prodaný  byt 4+1 76 m²
Prodaný  byt 4+1 76 m²
Prodaný  byt 4+1 76 m²

Prodaný byt 4+1 76 m²

Kovářov 122, Kovářov

3 590 000 Kč

47 237 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 31.12.2025

Prodaný  byt 4+1 86 m²Prodaný  byt 4+1 86 m²
Prodaný  byt 4+1 86 m²
Prodaný  byt 4+1 86 m²

Prodaný byt 4+1 86 m²

Povážská 290, Strakonice - Přední Ptákovice

4 690 000 Kč

4 500 000 Kč

52 326 Kč/m2

Prodáno 23.12.2025

Prodaný  byt 4+1 113 m²Prodaný  byt 4+1 113 m²
Prodaný  byt 4+1 113 m²
Prodaný  byt 4+1 113 m²

Prodaný byt 4+1 113 m²

Berlínská 405, Králíky

3 775 000 Kč

3 390 000 Kč

30 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 22.12.2025

Prodaný  byt 4+1 85 m²Prodaný  byt 4+1 85 m²
Prodaný  byt 4+1 85 m²
Prodaný  byt 4+1 85 m²

Prodaný byt 4+1 85 m²

Lidická 529/65, Karlovy Vary - Drahovice

4 620 000 Kč

4 350 000 Kč

51 176 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 27.11.2025

Prodaný  byt 4+1 83 m²Prodaný  byt 4+1 83 m²
Prodaný  byt 4+1 83 m²
Prodaný  byt 4+1 83 m²

Prodaný byt 4+1 83 m²

Táboritská 1103, Třeboň II

5 500 000 Kč

4 780 000 Kč

57 590 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.7

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 267 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické