Kontakt

Prodané byty 1+1 s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

1+1

85 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 1+1 30 m²Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²

Prodaný byt 1+1 30 m²

Prachatická 1194/7, České Budějovice 2

3 300 000 Kč

110 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 546 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 1+1 40 m²Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²

Prodaný byt 1+1 40 m²

Sametová 833/26, Liberec VI-Rochlice

4 100 000 Kč

102 500 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  byt 1+1 45 m²Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²

Prodaný byt 1+1 45 m²

Dukelských hrdinů 796, Uherské Hradiště

3 460 000 Kč

76 889 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 1+1 49 m²Prodaný  byt 1+1 49 m²
Prodaný  byt 1+1 49 m²
Prodaný  byt 1+1 49 m²

Prodaný byt 1+1 49 m²

Sokolovská 2379, Tábor

3 618 000 Kč

73 837 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  byt 1+1 34 m²Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²

Prodaný byt 1+1 34 m²

Vitry 2223, Kladno - Kročehlavy

3 800 000 Kč

111 765 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Smrž
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Michal Smrž

Michal Smrž

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Květnická 1630, Tišnov

3 630 000 Kč

100 833 Kč/m2

Prodáno 19.2.2026

Prodaný  byt 1+1 37 m²Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²

Prodaný byt 1+1 37 m²

Křivoklátská 831, Nové Strašecí

3 370 000 Kč

91 081 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  byt 1+1 58 m²Prodaný  byt 1+1 58 m²
Prodaný  byt 1+1 58 m²
Prodaný  byt 1+1 58 m²

Prodaný byt 1+1 58 m²

Foerstrova 970/1, Olomouc - Nová Ulice

4 200 000 Kč

72 414 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  byt 1+1 40.4 m²Prodaný  byt 1+1 40.4 m²
Prodaný  byt 1+1 40.4 m²
Prodaný  byt 1+1 40.4 m²

Prodaný byt 1+1 40.4 m²

P. Holého 94, Kladno - Kročehlavy

3 900 000 Kč

96 535 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 16.2.2026

Prodaný  byt 1+1 31 m²Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²

Prodaný byt 1+1 31 m²

I. P. Pavlova 1000/36, Olomouc - Nová Ulice

3 700 000 Kč

119 355 Kč/m2

123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 546 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické