Kontakt

Prodané byty 2+kk s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

2+kk

207 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

U Zahrádek 294, Strakonice - Přední Ptákovice

3 300 000 Kč

71 739 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 254 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 40 m²Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²

Prodaný byt 2+kk 40 m²

Za Jednotou 925, Neratovice

4 051 111 Kč

101 278 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 44 m²Prodaný  byt 2+kk 44 m²
Prodaný  byt 2+kk 44 m²
Prodaný  byt 2+kk 44 m²

Prodaný byt 2+kk 44 m²

Berlínská 2753/7, Tábor

3 100 000 Kč

70 455 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 42 m²Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²

Prodaný byt 2+kk 42 m²

sídl. Hůrka 1061, Kralupy nad Vltavou

4 550 000 Kč

108 333 Kč/m2

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 58 m²Prodaný  byt 2+kk 58 m²
Prodaný  byt 2+kk 58 m²
Prodaný  byt 2+kk 58 m²

Prodaný byt 2+kk 58 m²

Koželuhy 77/5, Čáslav-Nové Město

3 886 000 Kč

3 686 000 Kč

63 552 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 45 m²Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²

Prodaný byt 2+kk 45 m²

Mladoboleslavská 727, Bělá pod Bezdězem

3 990 000 Kč

88 667 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 69 m²Prodaný  byt 2+kk 69 m²
Prodaný  byt 2+kk 69 m²
Prodaný  byt 2+kk 69 m²

Prodaný byt 2+kk 69 m²

Verdunská 1960/21, Ostrava - Moravská Ostrava

4 105 000 Kč

59 493 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 38 m²Prodaný  byt 2+kk 38 m²
Prodaný  byt 2+kk 38 m²
Prodaný  byt 2+kk 38 m²

Prodaný byt 2+kk 38 m²

nábřeží 1. máje 1833, Písek - Budějovické Předměstí

3 350 000 Kč

88 158 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 67 m²Prodaný  byt 2+kk 67 m²
Prodaný  byt 2+kk 67 m²
Prodaný  byt 2+kk 67 m²

Prodaný byt 2+kk 67 m²

Pionýrů 1537, Uničov

4 500 000 Kč

67 164 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 38 m²Prodaný  byt 2+kk 38 m²
Prodaný  byt 2+kk 38 m²
Prodaný  byt 2+kk 38 m²

Prodaný byt 2+kk 38 m²

Dukelská 978, Litomyšl-Město

3 380 000 Kč

88 947 Kč/m2

123...21

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 254 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické