Kontakt

Prodané chaty a chalupy s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

55 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.9.2024

Prodaná  chalupa 250 m², pozemek 7852 m²Prodaná  chalupa 250 m², pozemek 7852 m²
Prodaná  chalupa 250 m², pozemek 7852 m²
Prodaná  chalupa 250 m², pozemek 7852 m²

Prodaná chalupa 250 m², pozemek 7852 m²

Pavlov 34, Pavlov

5 500 000 Kč

22 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 346 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.9.2024

Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 1298 m²Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 1298 m²
Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 1298 m²
Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 1298 m²

Prodaná chalupa 120 m², pozemek 1298 m²

Všemily 64, Jetřichovice

5 200 000 Kč

43 333 Kč/m2

Prodáno 21.8.2024

Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 6267 m²Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 6267 m²
Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 6267 m²
Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 6267 m²

Prodaná chalupa 120 m², pozemek 6267 m²

Mariánská Hora ev. č. 784, Albrechtice v Jizerských horách

6 800 000 Kč

5 500 000 Kč

45 833 Kč/m2

Prodáno 27.6.2024

Prodaná  chalupa 260 m², pozemek 1022 m²Prodaná  chalupa 260 m², pozemek 1022 m²
Prodaná  chalupa 260 m², pozemek 1022 m²
Prodaná  chalupa 260 m², pozemek 1022 m²

Prodaná chalupa 260 m², pozemek 1022 m²

Bohuslav 4, Hrubá Skála

9 800 000 Kč

8 450 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodáno 30.5.2024

Prodaná  chalupa 210 m², pozemek 2383 m²Prodaná  chalupa 210 m², pozemek 2383 m²
Prodaná  chalupa 210 m², pozemek 2383 m²
Prodaná  chalupa 210 m², pozemek 2383 m²

Prodaná chalupa 210 m², pozemek 2383 m²

Království 302, Šluknov

7 790 000 Kč

6 999 000 Kč

33 329 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1...456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 346 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.