Prodané domy

Prodané domy v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

141 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 98 m², pozemek 301 m²Prodaný  dům 98 m², pozemek 301 m²
Prodaný  dům 98 m², pozemek 301 m²
Prodaný  dům 98 m², pozemek 301 m²

Prodaný dům 98 m², pozemek 301 m²

Pod Břehy 266/23, Velké Pavlovice

5 318 000 Kč

54 265 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 586 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 23.12.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 1133 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 1133 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 1133 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 1133 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 1133 m²

Brněnská 180, Omice

9 900 000 Kč

55 000 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 797 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 797 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 797 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 797 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 797 m²

Na Pěšině 2061/9, Břeclav

6 890 000 Kč

34 450 Kč/m2

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  dům 129 m², pozemek 157 m²Prodaný  dům 129 m², pozemek 157 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 157 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 157 m²

Prodaný dům 129 m², pozemek 157 m²

Mahenova 1828/3, Znojmo

5 990 000 Kč

46 434 Kč/m2

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  dům 149 m², pozemek 654 m²Prodaný  dům 149 m², pozemek 654 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 654 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 654 m²

Prodaný dům 149 m², pozemek 654 m²

Drnovice 107, Drnovice

8 490 000 Kč

56 980 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  dům 218 m², pozemek 1836 m²Prodaný  dům 218 m², pozemek 1836 m²
Prodaný  dům 218 m², pozemek 1836 m²
Prodaný  dům 218 m², pozemek 1836 m²

Prodaný dům 218 m², pozemek 1836 m²

Pavlovice 68, Bohdalice-Pavlovice

10 290 000 Kč

9 999 000 Kč

45 867 Kč/m2

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 1235 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 1235 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1235 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1235 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 1235 m²

Hlavní 224/82, Znojmo - Přímětice

6 499 000 Kč

5 100 000 Kč

39 231 Kč/m2

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  dům 225 m², pozemek 474 m²Prodaný  dům 225 m², pozemek 474 m²
Prodaný  dům 225 m², pozemek 474 m²
Prodaný  dům 225 m², pozemek 474 m²

Prodaný dům 225 m², pozemek 474 m²

Růžová 244/24, Ladná

7 990 000 Kč

7 499 856 Kč

33 333 Kč/m2

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 615 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 615 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 615 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 615 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 615 m²

Jevišovka 41, Jevišovka

7 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 21.11.2025

Prodaný  dům 132 m², pozemek 500 m²Prodaný  dům 132 m², pozemek 500 m²
Prodaný  dům 132 m², pozemek 500 m²
Prodaný  dům 132 m², pozemek 500 m²

Prodaný dům 132 m², pozemek 500 m²

Železné 169, Železné

9 500 000 Kč

71 970 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality
1234...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 586 domů