Prodané domy v kraji Plzeňský kraj

Od 19. 5. 2024

163 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  dům 101 m², pozemek 576 m²Prodaný  dům 101 m², pozemek 576 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 576 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 576 m²

Prodaný dům 101 m², pozemek 576 m²

Lhota pod Radčem 74, Lhota pod Radčem

6 990 000 Kč

6 390 000 Kč

63 267 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 205 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  dům 236 m², pozemek 1134 m²Prodaný  dům 236 m², pozemek 1134 m²
Prodaný  dům 236 m², pozemek 1134 m²
Prodaný  dům 236 m², pozemek 1134 m²

Prodaný dům 236 m², pozemek 1134 m²

Zámecká 188, Planá

7 990 000 Kč

6 500 000 Kč

27 542 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 205 m², pozemek 3880 m²Prodaný  dům 205 m², pozemek 3880 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 3880 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 3880 m²

Prodaný dům 205 m², pozemek 3880 m²

Ledce, Ledce

11 190 000 Kč

54 585 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 3398 m²

Myslív 51, Myslív

3 700 000 Kč

29 134 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 129 m², pozemek 335 m²Prodaný  dům 129 m², pozemek 335 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 335 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 335 m²

Prodaný dům 129 m², pozemek 335 m²

Vránov 7, Staňkov

2 096 800 Kč

1 696 800 Kč

13 153 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 137 m²Prodaný  dům 137 m²
Prodaný  dům 137 m²
Prodaný  dům 137 m²

Prodaný dům 137 m²

377, Losiná

8 990 000 Kč

8 550 000 Kč

62 409 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 149 m², pozemek 4489 m²Prodaný  dům 149 m², pozemek 4489 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 4489 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 4489 m²

Prodaný dům 149 m², pozemek 4489 m²

Hluboká 45, Kdyně

5 800 000 Kč

38 926 Kč/m2

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 5952 m²

Osek 18, Řenče

5 500 000 Kč

4 380 000 Kč

43 800 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  dům 128 m², pozemek 515 m²Prodaný  dům 128 m², pozemek 515 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 515 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 515 m²

Prodaný dům 128 m², pozemek 515 m²

Bohumila Slámy 24, Plasy

2 300 000 Kč

17 969 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 314 m², pozemek 314 m²Prodaný  dům 314 m², pozemek 314 m²
Prodaný  dům 314 m², pozemek 314 m²
Prodaný  dům 314 m², pozemek 314 m²

Prodaný dům 314 m², pozemek 314 m²

K Dráze 479/63, Plzeň - Koterov

9 000 000 Kč

7 950 000 Kč

25 318 Kč/m2

123...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 205 domů