Prodané domy v kraji Plzeňský kraj

Od 19. 5. 2024

163 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.2.2026

Prodaný  dům 292 m², pozemek 4269 m²Prodaný  dům 292 m², pozemek 4269 m²
Prodaný  dům 292 m², pozemek 4269 m²
Prodaný  dům 292 m², pozemek 4269 m²

Prodaný dům 292 m², pozemek 4269 m²

Dubová Lhota 19, Janovice nad Úhlavou

6 200 000 Kč

5 500 000 Kč

18 836 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 205 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 6.2.2026

Prodaný  dům 160 m², pozemek 392 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 392 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 392 m²

Skočice 64, Přeštice

6 500 000 Kč

5 900 000 Kč

36 875 Kč/m2

Prodáno 5.2.2026

Prodaný  dům 240 m², pozemek 1355 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 1355 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1355 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1355 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 1355 m²

Bezděkov 5, Bor

3 000 000 Kč

12 500 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 26.1.2026

Prodaný  dům 104 m², pozemek 968 m²Prodaný  dům 104 m², pozemek 968 m²
Prodaný  dům 104 m², pozemek 968 m²
Prodaný  dům 104 m², pozemek 968 m²

Prodaný dům 104 m², pozemek 968 m²

Meduňková, Lhota, Plzeň

11 900 000 Kč

10 100 000 Kč

97 115 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Prodáno 19.1.2026

Prodaný  dům 530 m², pozemek 331 m²Prodaný  dům 530 m², pozemek 331 m²
Prodaný  dům 530 m², pozemek 331 m²
Prodaný  dům 530 m², pozemek 331 m²

Prodaný dům 530 m², pozemek 331 m²

Slovanská 396/13, Plzeň - Východní Předměstí

11 490 000 Kč

21 679 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka

Prodáno 15.1.2026

Prodaný  dům 153 m², pozemek 763 m²Prodaný  dům 153 m², pozemek 763 m²
Prodaný  dům 153 m², pozemek 763 m²
Prodaný  dům 153 m², pozemek 763 m²

Prodaný dům 153 m², pozemek 763 m²

Křelovice 27, Křelovice

5 181 500 Kč

33 866 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart

Prodáno 8.1.2026

Prodaný  dům 194 m², pozemek 1027 m²Prodaný  dům 194 m², pozemek 1027 m²
Prodaný  dům 194 m², pozemek 1027 m²
Prodaný  dům 194 m², pozemek 1027 m²

Prodaný dům 194 m², pozemek 1027 m²

Kucíny, Příchovice

4 970 000 Kč

4 100 000 Kč

21 134 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Prodáno 7.1.2026

Prodaný  dům 118 m², pozemek 534 m²Prodaný  dům 118 m², pozemek 534 m²
Prodaný  dům 118 m², pozemek 534 m²
Prodaný  dům 118 m², pozemek 534 m²

Prodaný dům 118 m², pozemek 534 m²

Úzká 121, Třemošná

3 890 000 Kč

32 966 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 2.1.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1225 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1225 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1225 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1225 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1225 m²

Žichovice 95, Žichovice

4 050 000 Kč

33 750 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 19.12.2025

Prodaný  dům 145 m², pozemek 611 m²Prodaný  dům 145 m², pozemek 611 m²
Prodaný  dům 145 m², pozemek 611 m²
Prodaný  dům 145 m², pozemek 611 m²

Prodaný dům 145 m², pozemek 611 m²

Habrovská 647, Chrást

7 709 000 Kč

53 166 Kč/m2

1234...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 205 domů