Prodané domy

Prodané domy v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

234 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.12.2025

Prodaný  dům 225 m², pozemek 627 m²Prodaný  dům 225 m², pozemek 627 m²
Prodaný  dům 225 m², pozemek 627 m²
Prodaný  dům 225 m², pozemek 627 m²

Prodaný dům 225 m², pozemek 627 m²

VIII. ulice 506, Vinařice

8 320 000 Kč

7 350 000 Kč

32 667 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Helešic
Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Lukáš Helešic

Lukáš Helešic

4.9

Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 785 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 12.12.2025

Prodaný  dům 80 m², pozemek 203 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 203 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 203 m²

Zlončická 453, Postřižín

8 690 000 Kč

108 625 Kč/m2

Prodáno 10.12.2025

Prodaný  dům 186 m², pozemek 1446 m²Prodaný  dům 186 m², pozemek 1446 m²
Prodaný  dům 186 m², pozemek 1446 m²
Prodaný  dům 186 m², pozemek 1446 m²

Prodaný dům 186 m², pozemek 1446 m²

Křivoklát 208, Křivoklát

5 790 000 Kč

5 499 000 Kč

29 565 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Luboš Pokorný REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

4.9

Realitní kancelář: Luboš Pokorný REALITY PRORADOST

Prodáno 10.12.2025

Prodaný  dům 57 m², pozemek 120 m²Prodaný  dům 57 m², pozemek 120 m²
Prodaný  dům 57 m², pozemek 120 m²
Prodaný  dům 57 m², pozemek 120 m²

Prodaný dům 57 m², pozemek 120 m²

Větrná 205, Kolín - Štítary

5 500 000 Kč

96 491 Kč/m2

Prodáno 9.12.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1443 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1443 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1443 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1443 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1443 m²

Veselka 4, Olbramovice

6 500 000 Kč

54 167 Kč/m2

Prodáno 5.12.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 142 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 142 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 142 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 142 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 142 m²

Spořilov II 679/4, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem

5 750 000 Kč

52 273 Kč/m2

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  dům 162 m², pozemek 927 m²Prodaný  dům 162 m², pozemek 927 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 927 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 927 m²

Prodaný dům 162 m², pozemek 927 m²

Svatý Mikuláš 173, Svatý Mikuláš

10 640 000 Kč

7 500 000 Kč

46 296 Kč/m2

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  dům 220 m², pozemek 347 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 347 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 347 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 347 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 347 m²

Husova 119, Rožďalovice

5 499 000 Kč

5 100 000 Kč

23 182 Kč/m2

Prodáno 21.11.2025

Prodaný  dům 89 m², pozemek 343 m²Prodaný  dům 89 m², pozemek 343 m²
Prodaný  dům 89 m², pozemek 343 m²
Prodaný  dům 89 m², pozemek 343 m²

Prodaný dům 89 m², pozemek 343 m²

Rýznerova 8/31, Únětice

5 700 000 Kč

64 045 Kč/m2

Prodáno 21.11.2025

Prodaný  dům 93 m², pozemek 783 m²Prodaný  dům 93 m², pozemek 783 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 783 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 783 m²

Prodaný dům 93 m², pozemek 783 m²

Libeňská 261, Řepín

8 000 000 Kč

86 022 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šťastný
Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Realitní makléř: Jiří Šťastný

Jiří Šťastný

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
1...456...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 785 domů