Prodané domy

Prodané domy v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

234 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.11.2025

Prodaný  dům 172 m², pozemek 607 m²Prodaný  dům 172 m², pozemek 607 m²
Prodaný  dům 172 m², pozemek 607 m²
Prodaný  dům 172 m², pozemek 607 m²

Prodaný dům 172 m², pozemek 607 m²

Tylova 551, Uhlířské Janovice

6 500 000 Kč

37 791 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 788 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.11.2025

Prodaný  dům 149 m², pozemek 421 m²Prodaný  dům 149 m², pozemek 421 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 421 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 421 m²

Prodaný dům 149 m², pozemek 421 m²

Regnerova 292, Mladá Boleslav - Čejetičky

10 500 000 Kč

9 000 000 Kč

60 403 Kč/m2

Prodáno 20.11.2025

Prodaný  dům 134 m², pozemek 288 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 288 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 288 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 288 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 288 m²

Na Košíku 93, Pyšely

7 500 000 Kč

7 200 000 Kč

53 731 Kč/m2

Prodáno 14.11.2025

Prodaný  dům 279 m², pozemek 520 m²Prodaný  dům 279 m², pozemek 520 m²
Prodaný  dům 279 m², pozemek 520 m²
Prodaný  dům 279 m², pozemek 520 m²

Prodaný dům 279 m², pozemek 520 m²

Hlavní 88, Ptice

9 970 000 Kč

8 970 000 Kč

32 151 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Prodáno 12.11.2025

Prodaný  dům 417 m², pozemek 911 m²Prodaný  dům 417 m², pozemek 911 m²
Prodaný  dům 417 m², pozemek 911 m²
Prodaný  dům 417 m², pozemek 911 m²

Prodaný dům 417 m², pozemek 911 m²

Větrná 107, Neratovice - Byškovice

9 790 000 Kč

9 000 000 Kč

21 583 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 259 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 259 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 259 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 259 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 259 m²

Skůry 39, Hobšovice

6 123 000 Kč

55 664 Kč/m2

Prodáno 7.11.2025

Prodaný  dům 304 m², pozemek 371 m²Prodaný  dům 304 m², pozemek 371 m²
Prodaný  dům 304 m², pozemek 371 m²
Prodaný  dům 304 m², pozemek 371 m²

Prodaný dům 304 m², pozemek 371 m²

Hradenín 42, Plaňany

5 500 000 Kč

5 200 000 Kč

17 105 Kč/m2

Prodáno 7.11.2025

Prodaný  dům 174 m², pozemek 1059 m²Prodaný  dům 174 m², pozemek 1059 m²
Prodaný  dům 174 m², pozemek 1059 m²
Prodaný  dům 174 m², pozemek 1059 m²

Prodaný dům 174 m², pozemek 1059 m²

Hrušov 4, Hrušov

5 990 000 Kč

5 550 000 Kč

31 897 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Prodáno 4.11.2025

Prodaný  dům 190 m², pozemek 1158 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 1158 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 1158 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 1158 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 1158 m²

Hradištko 80, Hradištko

6 200 000 Kč

32 632 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Prodáno 4.11.2025

Prodaný  dům 213 m², pozemek 792 m²Prodaný  dům 213 m², pozemek 792 m²
Prodaný  dům 213 m², pozemek 792 m²
Prodaný  dům 213 m², pozemek 792 m²

Prodaný dům 213 m², pozemek 792 m²

Slivínko 27, Dolní Slivno

8 980 000 Kč

42 160 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
1...567...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 788 domů