Prodané domy

Prodané domy v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

234 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 3.11.2025

Prodaný  dům 153 m², pozemek 701 m²Prodaný  dům 153 m², pozemek 701 m²
Prodaný  dům 153 m², pozemek 701 m²
Prodaný  dům 153 m², pozemek 701 m²

Prodaný dům 153 m², pozemek 701 m²

Všechromy 22, Strančice

8 990 000 Kč

8 000 000 Kč

52 288 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 788 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 29.10.2025

Prodaný  dům 202 m², pozemek 820 m²Prodaný  dům 202 m², pozemek 820 m²
Prodaný  dům 202 m², pozemek 820 m²
Prodaný  dům 202 m², pozemek 820 m²

Prodaný dům 202 m², pozemek 820 m²

Jelence 61, Dolní Hbity

6 700 000 Kč

33 168 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Power 2

Prodáno 24.10.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 414 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 414 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 414 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 414 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 414 m²

Husova 217, Bakov nad Jizerou

6 290 000 Kč

5 500 000 Kč

39 286 Kč/m2

Prodáno 23.10.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 448 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 448 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 448 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 448 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 448 m²

Psáry ev. č. 345, Psáry

6 300 000 Kč

35 000 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 23.10.2025

Prodaný  dům 107 m², pozemek 592 m²Prodaný  dům 107 m², pozemek 592 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 592 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 592 m²

Prodaný dům 107 m², pozemek 592 m²

Kutnohorská 361, Louňovice

8 800 000 Kč

8 300 000 Kč

77 570 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Reich
Realitní kancelář: REICH REALITY
Realitní makléř: Jana Reich

Jana Reich

Realitní kancelář: REICH REALITY

Prodáno 14.10.2025

Prodaný  dům 315 m², pozemek 1471 m²Prodaný  dům 315 m², pozemek 1471 m²
Prodaný  dům 315 m², pozemek 1471 m²
Prodaný  dům 315 m², pozemek 1471 m²

Prodaný dům 315 m², pozemek 1471 m²

Žatecká 103, Jesenice

5 600 000 Kč

17 778 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 13.10.2025

Prodaný  dům 342 m², pozemek 215 m²Prodaný  dům 342 m², pozemek 215 m²
Prodaný  dům 342 m², pozemek 215 m²
Prodaný  dům 342 m², pozemek 215 m²

Prodaný dům 342 m², pozemek 215 m²

Libeř 113, Jílové u Prahy

6 750 000 Kč

6 150 000 Kč

17 982 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Prodáno 8.10.2025

Prodaný  dům 175 m², pozemek 1038 m²Prodaný  dům 175 m², pozemek 1038 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 1038 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 1038 m²

Prodaný dům 175 m², pozemek 1038 m²

Zdravotnická 199, Brandýsek

8 900 000 Kč

7 600 000 Kč

43 429 Kč/m2

Prodáno 7.10.2025

Prodaný  dům 88 m², pozemek 675 m²Prodaný  dům 88 m², pozemek 675 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 675 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 675 m²

Prodaný dům 88 m², pozemek 675 m²

Kamenný Most 30, Kamenný Most

6 200 000 Kč

5 650 000 Kč

64 205 Kč/m2

Prodáno 6.10.2025

Prodaný  dům 135 m², pozemek 373 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 373 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 373 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 373 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 373 m²

Důl Jan 833, Libušín

8 290 000 Kč

7 600 000 Kč

56 296 Kč/m2

1...678...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 788 domů