Prodané domy v kraji Středočeský kraj

Od 20. 5. 2024

540 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 10.12.2025

Prodaný  dům 186 m², pozemek 1446 m²Prodaný  dům 186 m², pozemek 1446 m²
Prodaný  dům 186 m², pozemek 1446 m²
Prodaný  dům 186 m², pozemek 1446 m²

Prodaný dům 186 m², pozemek 1446 m²

Křivoklát 208, Křivoklát

5 790 000 Kč

5 499 000 Kč

29 565 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Luboš Pokorný REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

4.9

Realitní kancelář: Luboš Pokorný REALITY PRORADOST

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 281 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.12.2025

Prodaný  dům 197 m², pozemek 3277 m²Prodaný  dům 197 m², pozemek 3277 m²
Prodaný  dům 197 m², pozemek 3277 m²
Prodaný  dům 197 m², pozemek 3277 m²

Prodaný dům 197 m², pozemek 3277 m²

K Jezu 105, Dolany nad Vltavou

17 500 000 Kč

13 200 000 Kč

67 005 Kč/m2

Prodáno 10.12.2025

Prodaný  dům 57 m², pozemek 120 m²Prodaný  dům 57 m², pozemek 120 m²
Prodaný  dům 57 m², pozemek 120 m²
Prodaný  dům 57 m², pozemek 120 m²

Prodaný dům 57 m², pozemek 120 m²

Větrná 205, Kolín - Štítary

5 500 000 Kč

96 491 Kč/m2

Prodáno 10.12.2025

Prodaný  dům 260 m², pozemek 927 m²Prodaný  dům 260 m², pozemek 927 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 927 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 927 m²

Prodaný dům 260 m², pozemek 927 m²

Hřbitovní 581, Tuchlovice

13 200 000 Kč

12 000 000 Kč

46 154 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 9.12.2025

Prodaný  dům 79 m², pozemek 274 m²Prodaný  dům 79 m², pozemek 274 m²
Prodaný  dům 79 m², pozemek 274 m²
Prodaný  dům 79 m², pozemek 274 m²

Prodaný dům 79 m², pozemek 274 m²

Bezová 512/2, Zlonín

10 400 000 Kč

131 646 Kč/m2

Prodáno 9.12.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1443 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1443 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1443 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1443 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1443 m²

Veselka 4, Olbramovice

6 500 000 Kč

54 167 Kč/m2

Prodáno 9.12.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 217 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 217 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 217 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 217 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 217 m²

Klučenice 29, Klučenice

2 990 000 Kč

2 654 964 Kč

14 750 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 5.12.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 142 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 142 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 142 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 142 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 142 m²

Spořilov II 679/4, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem

5 750 000 Kč

52 273 Kč/m2

Prodáno 4.12.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 955 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 955 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 955 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 955 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 955 m²

Kmetiněves 83, Kmetiněves

3 950 000 Kč

3 800 000 Kč

31 667 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  dům 444 m², pozemek 710 m²Prodaný  dům 444 m², pozemek 710 m²
Prodaný  dům 444 m², pozemek 710 m²
Prodaný  dům 444 m², pozemek 710 m²

Prodaný dům 444 m², pozemek 710 m²

Tichá 17, Tuchoměřice

14 990 000 Kč

33 761 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality
1...91011...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 281 domů