Prodané domy v kraji Středočeský kraj

Od 20. 5. 2024

540 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 1095 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 1095 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 1095 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 1095 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 1095 m²

Na Pazderně 493, Škvorec

15 990 000 Kč

13 500 000 Kč

96 429 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša
Realitní kancelář: LeoReal
Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša

Mgr. Aleš Mriša

Realitní kancelář: LeoReal

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 281 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 7.11.2025

Prodaný  dům 304 m², pozemek 371 m²Prodaný  dům 304 m², pozemek 371 m²
Prodaný  dům 304 m², pozemek 371 m²
Prodaný  dům 304 m², pozemek 371 m²

Prodaný dům 304 m², pozemek 371 m²

Hradenín 42, Plaňany

5 500 000 Kč

5 200 000 Kč

17 105 Kč/m2

Prodáno 7.11.2025

Prodaný  dům 174 m², pozemek 1059 m²Prodaný  dům 174 m², pozemek 1059 m²
Prodaný  dům 174 m², pozemek 1059 m²
Prodaný  dům 174 m², pozemek 1059 m²

Prodaný dům 174 m², pozemek 1059 m²

Hrušov 4, Hrušov

5 990 000 Kč

5 550 000 Kč

31 897 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Prodáno 5.11.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1426 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1426 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1426 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1426 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1426 m²

Veclov 4, Svojetín

4 200 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodáno 4.11.2025

Prodaný  dům 190 m², pozemek 1158 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 1158 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 1158 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 1158 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 1158 m²

Hradištko 80, Hradištko

6 200 000 Kč

32 632 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Prodáno 4.11.2025

Prodaný  dům 213 m², pozemek 792 m²Prodaný  dům 213 m², pozemek 792 m²
Prodaný  dům 213 m², pozemek 792 m²
Prodaný  dům 213 m², pozemek 792 m²

Prodaný dům 213 m², pozemek 792 m²

Slivínko 27, Dolní Slivno

8 980 000 Kč

42 160 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Prodáno 3.11.2025

Prodaný  dům 78 m², pozemek 1114 m²Prodaný  dům 78 m², pozemek 1114 m²
Prodaný  dům 78 m², pozemek 1114 m²
Prodaný  dům 78 m², pozemek 1114 m²

Prodaný dům 78 m², pozemek 1114 m²

Hlavačov 433, Lužná

2 130 000 Kč

27 308 Kč/m2

Prodáno 3.11.2025

Prodaný  dům 153 m², pozemek 701 m²Prodaný  dům 153 m², pozemek 701 m²
Prodaný  dům 153 m², pozemek 701 m²
Prodaný  dům 153 m², pozemek 701 m²

Prodaný dům 153 m², pozemek 701 m²

Všechromy 22, Strančice

8 990 000 Kč

8 000 000 Kč

52 288 Kč/m2

Prodáno 31.10.2025

Prodaný  dům 224 m², pozemek 582 m²Prodaný  dům 224 m², pozemek 582 m²
Prodaný  dům 224 m², pozemek 582 m²
Prodaný  dům 224 m², pozemek 582 m²

Prodaný dům 224 m², pozemek 582 m²

Na Vyhlídce 285, Měchenice

15 250 000 Kč

14 500 000 Kč

64 732 Kč/m2

Prodáno 31.10.2025

Prodaný  dům 534 m², pozemek 1316 m²Prodaný  dům 534 m², pozemek 1316 m²
Prodaný  dům 534 m², pozemek 1316 m²
Prodaný  dům 534 m², pozemek 1316 m²

Prodaný dům 534 m², pozemek 1316 m²

Vápensko 25, Kostomlaty nad Labem

3 500 000 Kč

6 554 Kč/m2

1...121314...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 281 domů