Prodané domy v kraji Středočeský kraj

Od 20. 5. 2024

541 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 31.10.2025

Prodaný  dům 125 m², pozemek 465 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 465 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 465 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 465 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 465 m²

Na Hrázi 1224, Kostelec nad Černými lesy

11 760 000 Kč

94 080 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 280 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 31.10.2025

Prodaný  dům 357 m², pozemek 600 m²Prodaný  dům 357 m², pozemek 600 m²
Prodaný  dům 357 m², pozemek 600 m²
Prodaný  dům 357 m², pozemek 600 m²

Prodaný dům 357 m², pozemek 600 m²

Pod Kapličkou 1631, Beroun-Město

15 990 000 Kč

44 790 Kč/m2

Prodáno 30.10.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 783 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 783 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 783 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 783 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 783 m²

Široká 734/38, Říčany

13 680 000 Kč

12 310 000 Kč

94 692 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová
Realitní kancelář: RE/MAX Eso
Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová

Ing. Kateřina Kotyzová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Eso

Prodáno 29.10.2025

Prodaný  dům 90 m², pozemek 600 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 600 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 600 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 600 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 600 m²

Semtěš 12, Semtěš

4 210 000 Kč

2 966 000 Kč

32 956 Kč/m2

Prodáno 29.10.2025

Prodaný  dům 202 m², pozemek 820 m²Prodaný  dům 202 m², pozemek 820 m²
Prodaný  dům 202 m², pozemek 820 m²
Prodaný  dům 202 m², pozemek 820 m²

Prodaný dům 202 m², pozemek 820 m²

Jelence 61, Dolní Hbity

6 700 000 Kč

33 168 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Power 2

Prodáno 24.10.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 414 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 414 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 414 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 414 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 414 m²

Husova 217, Bakov nad Jizerou

6 290 000 Kč

5 500 000 Kč

39 286 Kč/m2

Prodáno 23.10.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 448 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 448 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 448 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 448 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 448 m²

Psáry ev. č. 345, Psáry

6 300 000 Kč

35 000 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 23.10.2025

Prodaný  dům 107 m², pozemek 592 m²Prodaný  dům 107 m², pozemek 592 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 592 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 592 m²

Prodaný dům 107 m², pozemek 592 m²

Kutnohorská 361, Louňovice

8 800 000 Kč

8 300 000 Kč

77 570 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Reich
Realitní kancelář: REICH REALITY
Realitní makléř: Jana Reich

Jana Reich

Realitní kancelář: REICH REALITY

Prodáno 22.10.2025

Prodaný  dům 1614 m², pozemek 1614 m²Prodaný  dům 1614 m², pozemek 1614 m²
Prodaný  dům 1614 m², pozemek 1614 m²
Prodaný  dům 1614 m², pozemek 1614 m²

Prodaný dům 1614 m², pozemek 1614 m²

Podmoky 83, Podmoky

3 200 000 Kč

1 983 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.

Prodáno 21.10.2025

Prodaný  dům 276 m², pozemek 798 m²Prodaný  dům 276 m², pozemek 798 m²
Prodaný  dům 276 m², pozemek 798 m²
Prodaný  dům 276 m², pozemek 798 m²

Prodaný dům 276 m², pozemek 798 m²

Vltavská 2700/19, Říčany

26 400 000 Kč

95 652 Kč/m2

1...131415...55

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 280 domů