Prodané domy v kraji Středočeský kraj

Od 21. 5. 2024

539 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 3.6.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 430 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 430 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 430 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 430 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 430 m²

Dvořákova 482, Velké Přílepy

13 350 000 Kč

89 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 274 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.5.2025

Prodaný  dům 223 m², pozemek 446 m²Prodaný  dům 223 m², pozemek 446 m²
Prodaný  dům 223 m², pozemek 446 m²
Prodaný  dům 223 m², pozemek 446 m²

Prodaný dům 223 m², pozemek 446 m²

Velenice 41, Velenice

3 393 040 Kč

3 050 000 Kč

13 677 Kč/m2

Prodáno 23.5.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 414 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 414 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 414 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 414 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 414 m²

9. května 230, Dobrovice

6 000 000 Kč

33 333 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Reich
Realitní kancelář: REICH REALITY
Realitní makléř: Jana Reich

Jana Reich

Realitní kancelář: REICH REALITY

Prodáno 21.5.2025

Prodaný  dům 250 m², pozemek 2565 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 2565 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 2565 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 2565 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 2565 m²

Žloukovice 99, Nižbor

11 691 702 Kč

46 767 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kratochvíl
Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Realitní makléř: Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl

3.5

Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla

Prodáno 21.5.2025

Prodaný  dům 61 m², pozemek 384 m²Prodaný  dům 61 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 61 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 61 m², pozemek 384 m²

Prodaný dům 61 m², pozemek 384 m²

Dubí I. 1049, Březová-Oleško - Oleško

4 890 000 Kč

80 164 Kč/m2

Prodáno 21.5.2025

Prodaný  dům 220 m², pozemek 434 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 434 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 434 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 434 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 434 m²

Svatojánská 84, Městec Králové

4 300 000 Kč

2 800 000 Kč

12 727 Kč/m2

Realitní makléř: David Skácel
Realitní kancelář: NEXT REALITY ANGLICKÁ
Realitní makléř: David Skácel

David Skácel

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY ANGLICKÁ

Prodáno 21.5.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 563 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 563 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 563 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 563 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 563 m²

Boseň 105, Boseň

5 400 000 Kč

38 571 Kč/m2

Prodáno 20.5.2025

Prodaný  dům 100 m²Prodaný  dům 100 m²
Prodaný  dům 100 m²
Prodaný  dům 100 m²

Prodaný dům 100 m²

Příčná 103, Dřísy

4 900 000 Kč

49 000 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML

Prodáno 20.5.2025

Prodaný  dům 40 m², pozemek 520 m²Prodaný  dům 40 m², pozemek 520 m²
Prodaný  dům 40 m², pozemek 520 m²
Prodaný  dům 40 m², pozemek 520 m²

Prodaný dům 40 m², pozemek 520 m²

Kamenný Most 118, Kamenný Most

2 490 000 Kč

62 250 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance

Prodáno 20.5.2025

Prodaný  dům 428 m², pozemek 1261 m²Prodaný  dům 428 m², pozemek 1261 m²
Prodaný  dům 428 m², pozemek 1261 m²
Prodaný  dům 428 m², pozemek 1261 m²

Prodaný dům 428 m², pozemek 1261 m²

Kruhová 588, Kamenice

17 000 000 Kč

39 720 Kč/m2

1...272829...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 274 domů