Prodané domy v kraji Středočeský kraj

Od 21. 5. 2024

539 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 10.6.2025

Prodaný  dům 331 m², pozemek 525 m²Prodaný  dům 331 m², pozemek 525 m²
Prodaný  dům 331 m², pozemek 525 m²
Prodaný  dům 331 m², pozemek 525 m²

Prodaný dům 331 m², pozemek 525 m²

Strmá 37, Statenice

14 900 000 Kč

11 006 400 Kč

33 252 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 274 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.6.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 866 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 866 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 866 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 866 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 866 m²

Na Vršku, Vrané nad Vltavou, Vrané nad Vltavou

15 000 000 Kč

9 800 000 Kč

49 000 Kč/m2

Prodáno 10.6.2025

Prodaná  zemědělská usedlost 370 m², pozemek 4914 m²Prodaná  zemědělská usedlost 370 m², pozemek 4914 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 370 m², pozemek 4914 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 370 m², pozemek 4914 m²

Prodaná zemědělská usedlost 370 m², pozemek 4914 m²

Lošany 23, Lošany

11 000 000 Kč

29 730 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová
Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová

Ing. Maryla Štarhová

4.7

Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.

Prodáno 6.6.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 1225 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 1225 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 1225 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 1225 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 1225 m²

Milčice 15, Milčice

6 480 000 Kč

5 150 000 Kč

46 818 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Prodáno 6.6.2025

Prodaný  dům 226 m², pozemek 726 m²Prodaný  dům 226 m², pozemek 726 m²
Prodaný  dům 226 m², pozemek 726 m²
Prodaný  dům 226 m², pozemek 726 m²

Prodaný dům 226 m², pozemek 726 m²

Kaštanová 1033, Kamenice

11 950 000 Kč

52 876 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Prodáno 5.6.2025

Prodaný  dům 199 m², pozemek 830 m²Prodaný  dům 199 m², pozemek 830 m²
Prodaný  dům 199 m², pozemek 830 m²
Prodaný  dům 199 m², pozemek 830 m²

Prodaný dům 199 m², pozemek 830 m²

Českolipská 1154/42, Mělník

9 499 000 Kč

6 200 000 Kč

31 156 Kč/m2

Prodáno 5.6.2025

Prodaný  dům 260 m², pozemek 1034 m²Prodaný  dům 260 m², pozemek 1034 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 1034 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 1034 m²

Prodaný dům 260 m², pozemek 1034 m²

Václavice 138, Václavice

14 750 000 Kč

56 731 Kč/m2

Prodáno 5.6.2025

Prodaný  dům 306 m², pozemek 885 m²Prodaný  dům 306 m², pozemek 885 m²
Prodaný  dům 306 m², pozemek 885 m²
Prodaný  dům 306 m², pozemek 885 m²

Prodaný dům 306 m², pozemek 885 m²

Pod Mladíkovem 1471, Jesenice

24 900 000 Kč

20 000 000 Kč

65 359 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Prodáno 4.6.2025

Prodaný  dům 160 m², pozemek 692 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 692 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 692 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 692 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 692 m²

Třebáňská 761, Řevnice

9 300 000 Kč

58 125 Kč/m2

Prodáno 4.6.2025

Prodaný  dům 125 m², pozemek 261 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 261 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 261 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 261 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 261 m²

Masarykova 102, Kačice

6 800 000 Kč

54 400 Kč/m2

1...262728...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 274 domů