Prodané domy v kraji Středočeský kraj

Od 20. 5. 2024

540 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  dům 268 m², pozemek 400 m²Prodaný  dům 268 m², pozemek 400 m²
Prodaný  dům 268 m², pozemek 400 m²
Prodaný  dům 268 m², pozemek 400 m²

Prodaný dům 268 m², pozemek 400 m²

Pístecká 1618/8, Nymburk

6 750 000 Kč

25 187 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 281 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 9.1.2026

Prodaný  dům 211 m², pozemek 2090 m²Prodaný  dům 211 m², pozemek 2090 m²
Prodaný  dům 211 m², pozemek 2090 m²
Prodaný  dům 211 m², pozemek 2090 m²

Prodaný dům 211 m², pozemek 2090 m²

Městečko 6, Městečko

12 500 000 Kč

9 500 000 Kč

45 024 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek
Realitní kancelář: RE/MAX Style
Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek

Ing.Petr Janoszek

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Style

Prodáno 8.1.2026

Prodaná  vila 160 m²Prodaná  vila 160 m²
Prodaná  vila 160 m²
Prodaná  vila 160 m²

Prodaná vila 160 m²

Jungmannova 316, Bakov nad Jizerou

3 500 000 Kč

21 875 Kč/m2

Prodáno 8.1.2026

Prodaný  dům 295 m², pozemek 603 m²Prodaný  dům 295 m², pozemek 603 m²
Prodaný  dům 295 m², pozemek 603 m²
Prodaný  dům 295 m², pozemek 603 m²

Prodaný dům 295 m², pozemek 603 m²

U Zvoničky, Bobnice, Bobnice

6 450 000 Kč

21 864 Kč/m2

Prodáno 7.1.2026

Prodaný  dům 125 m², pozemek 182 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 182 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 182 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 182 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 182 m²

Zvoleněves 23, Zvoleněves

7 777 777 Kč

7 300 000 Kč

58 400 Kč/m2

Prodáno 6.1.2026

Prodaný  dům 188 m², pozemek 602 m²Prodaný  dům 188 m², pozemek 602 m²
Prodaný  dům 188 m², pozemek 602 m²
Prodaný  dům 188 m², pozemek 602 m²

Prodaný dům 188 m², pozemek 602 m²

Jižní 118, Větrušice

10 500 000 Kč

55 851 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Prodáno 6.1.2026

Prodaný  dům 175 m², pozemek 2510 m²Prodaný  dům 175 m², pozemek 2510 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 2510 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 2510 m²

Prodaný dům 175 m², pozemek 2510 m²

Mixova 346, Příbram III

10 990 000 Kč

10 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Prodáno 5.1.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 1084 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 1084 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 1084 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 1084 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 1084 m²

Tyršova 205, Nučice

10 000 000 Kč

9 200 000 Kč

65 714 Kč/m2

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 205 m², pozemek 2782 m²Prodaný  dům 205 m², pozemek 2782 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 2782 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 2782 m²

Prodaný dům 205 m², pozemek 2782 m²

Miletín 5, Onomyšl

7 000 000 Kč

6 400 000 Kč

31 220 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 98 m², pozemek 1467 m²Prodaný  dům 98 m², pozemek 1467 m²
Prodaný  dům 98 m², pozemek 1467 m²
Prodaný  dům 98 m², pozemek 1467 m²

Prodaný dům 98 m², pozemek 1467 m²

Smilovice 13, Smilovice

4 990 000 Kč

3 700 000 Kč

37 755 Kč/m2

1...789...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 281 domů