Prodané domy v kraji Středočeský kraj

Od 19. 5. 2024

540 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  dům 89 m², pozemek 930 m²Prodaný  dům 89 m², pozemek 930 m²
Prodaný  dům 89 m², pozemek 930 m²
Prodaný  dům 89 m², pozemek 930 m²

Prodaný dům 89 m², pozemek 930 m²

Drahobudice 64, Drahobudice

4 190 000 Kč

47 079 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 276 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 23.1.2026

Prodaný  dům 105 m², pozemek 845 m²Prodaný  dům 105 m², pozemek 845 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 845 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 845 m²

Prodaný dům 105 m², pozemek 845 m²

Břidlicová 142, Malé Kyšice

10 000 000 Kč

95 238 Kč/m2

Prodáno 23.1.2026

Prodaný  dům 170 m², pozemek 1266 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 1266 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1266 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1266 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 1266 m²

Hlavní 79, Běrunice

2 880 000 Kč

16 941 Kč/m2

Prodáno 21.1.2026

Prodaný  dům 210 m², pozemek 1030 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 1030 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 1030 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 1030 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 1030 m²

Řehnice 41, Krnsko

13 399 000 Kč

9 500 000 Kč

45 238 Kč/m2

Prodáno 21.1.2026

Prodaný  dům 123 m², pozemek 283 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 283 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 283 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 283 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 283 m²

Riegrova 188, Veltrusy

11 000 000 Kč

8 900 000 Kč

72 358 Kč/m2

Prodáno 19.1.2026

Prodaný  dům 117 m², pozemek 1106 m²Prodaný  dům 117 m², pozemek 1106 m²
Prodaný  dům 117 m², pozemek 1106 m²
Prodaný  dům 117 m², pozemek 1106 m²

Prodaný dům 117 m², pozemek 1106 m²

Pod Zdenkou 307, Nový Jáchymov

12 550 000 Kč

107 265 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kratochvíl
Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Realitní makléř: Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl

3.5

Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla

Prodáno 16.1.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1050 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1050 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1050 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1050 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1050 m²

Krhanice 85, Krhanice

6 200 000 Kč

31 000 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Prodáno 15.1.2026

Prodaný  dům 179 m², pozemek 681 m²Prodaný  dům 179 m², pozemek 681 m²
Prodaný  dům 179 m², pozemek 681 m²
Prodaný  dům 179 m², pozemek 681 m²

Prodaný dům 179 m², pozemek 681 m²

Ke Kolonii 90, Neratovice - Mlékojedy

10 900 000 Kč

9 500 000 Kč

53 073 Kč/m2

Realitní makléř: David Skácel
Realitní kancelář: NEXT REALITY ANGLICKÁ
Realitní makléř: David Skácel

David Skácel

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY ANGLICKÁ

Prodáno 15.1.2026

Prodaný  dům 160 m², pozemek 748 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 748 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 748 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 748 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 748 m²

Krty 61, Krty

4 999 000 Kč

4 600 000 Kč

28 750 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 14.1.2026

Prodaný  dům 95 m², pozemek 411 m²Prodaný  dům 95 m², pozemek 411 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 411 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 411 m²

Prodaný dům 95 m², pozemek 411 m²

Do Čížovky 56, Ptice

6 350 000 Kč

66 842 Kč/m2

1...678...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 276 domů