Byty na prodej

Byty 4+kk na prodej v kraji Středočeský kraj

4+kk

16 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 95 m²Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²

Prodej bytu 4+kk 95 m²

T. G. Masaryka, Horoměřice

13 990 000 Kč

147 263 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 128 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

Sedlec, okres Praha-východ

13 950 000 Kč

117 227 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 130 m²Prodej bytu 4+kk 130 m²
Prodej bytu 4+kk 130 m²
Prodej bytu 4+kk 130 m²

Prodej bytu 4+kk 130 m²

Vysoký Újezd 62, Vysoký Újezd

13 990 000 Kč

107 615 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Vachková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Realitní makléř: Šárka Vachková

Šárka Vachková

3.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Prodej bytu 4+kk 113 m²Prodej bytu 4+kk 113 m²
Prodej bytu 4+kk 113 m²
Prodej bytu 4+kk 113 m²

Prodej bytu 4+kk 113 m²

Václava Havla 1957, Roztoky

17 950 000 Kč

16 990 000 Kč

150 354 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 97 m²Prodej bytu 4+kk 97 m²
Prodej bytu 4+kk 97 m²
Prodej bytu 4+kk 97 m²

Prodej bytu 4+kk 97 m²

Tyršova 239, Nymburk

12 025 000 Kč

123 969 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 94 m²Prodej bytu 4+kk 94 m²
Prodej bytu 4+kk 94 m²
Prodej bytu 4+kk 94 m²

Prodej bytu 4+kk 94 m²

Kaštanová 1481, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem

9 600 000 Kč

8 990 000 Kč

95 638 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 128 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické