Byty na prodej v kraji Středočeský kraj

164 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Na Severním sídlišti I, Sedlčany

4 730 000 Kč

82 982 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 056 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Havlíčkova 764, Zdice

5 799 000 Kč

5 399 000 Kč

78 246 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej bytu 2+kk 25 m²Prodej bytu 2+kk 25 m²
Prodej bytu 2+kk 25 m²
Prodej bytu 2+kk 25 m²

Prodej bytu 2+kk 25 m²

Kynského 125/22, Slaný

5 394 000 Kč

4 599 000 Kč

183 960 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 54 m²Prodej bytu 1+kk 54 m²
Prodej bytu 1+kk 54 m²
Prodej bytu 1+kk 54 m²

Prodej bytu 1+kk 54 m²

Pražská, Jílové u Prahy

7 286 000 Kč

134 926 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Vachková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Realitní makléř: Šárka Vachková

Šárka Vachková

3.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Pražská, Jílové u Prahy

7 822 000 Kč

150 423 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Vachková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Realitní makléř: Šárka Vachková

Šárka Vachková

3.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Prodej bytu 3+kk 56 m²Prodej bytu 3+kk 56 m²
Prodej bytu 3+kk 56 m²
Prodej bytu 3+kk 56 m²

Prodej bytu 3+kk 56 m²

Ecksteinova, Chýně

8 299 000 Kč

148 196 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 36 m²Prodej bytu 2+kk 36 m²
Prodej bytu 2+kk 36 m²
Prodej bytu 2+kk 36 m²

Prodej bytu 2+kk 36 m²

Otmíče 5, Otmíče

3 290 000 Kč

91 389 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 133 m²Prodej bytu 5+kk 133 m²
Prodej bytu 5+kk 133 m²
Prodej bytu 5+kk 133 m²

Prodej bytu 5+kk 133 m²

U studánky 223, Velké Přítočno

10 850 000 Kč

81 579 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

U Engerthu, Kladno

32 316 500 Kč

7 500 000 Kč

138 889 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 113 m²Prodej bytu 4+kk 113 m²
Prodej bytu 4+kk 113 m²
Prodej bytu 4+kk 113 m²

Prodej bytu 4+kk 113 m²

Václava Havla 1957, Roztoky

17 950 000 Kč

16 990 000 Kč

150 354 Kč/m2

1...14151617

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 056 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické