Byty na prodej v kraji Středočeský kraj

164 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

třída T. G. Masaryka 1069, Mladá Boleslav III

4 000 000 Kč

80 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 056 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Nupacká, Nupaky, Nupaky

7 329 280 Kč

6 800 000 Kč

113 333 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 74 m²Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²

Prodej bytu 3+kk 74 m²

Třebenice 3, Štěchovice

6 980 000 Kč

94 324 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Tyršova 239, Nymburk

6 319 000 Kč

126 380 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 97 m²Prodej bytu 4+kk 97 m²
Prodej bytu 4+kk 97 m²
Prodej bytu 4+kk 97 m²

Prodej bytu 4+kk 97 m²

Tyršova 239, Nymburk

12 025 000 Kč

123 969 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Na Spořilově, Benešov

7 118 636 Kč

6 279 916 Kč

98 124 Kč/m2

Prodej atypického bytu 88 m²Prodej atypického bytu 88 m²
Prodej atypického bytu 88 m²
Prodej atypického bytu 88 m²

Prodej atypického bytu 88 m²

Nupaky, Nupaky

5 000 000 Kč

4 800 000 Kč

54 545 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Rubešova 551, Benešov

4 990 000 Kč

110 889 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 67 m²Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²

Prodej bytu 2+1 67 m²

Na Višňovce, Davle

7 140 000 Kč

6 990 000 Kč

104 328 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej bytu 4+kk 94 m²Prodej bytu 4+kk 94 m²
Prodej bytu 4+kk 94 m²
Prodej bytu 4+kk 94 m²

Prodej bytu 4+kk 94 m²

Kaštanová 1481, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem

9 600 000 Kč

8 990 000 Kč

95 638 Kč/m2

1...151617

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 056 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické