Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Plzeňský kraj

53 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 166 m², pozemek 522 m²Prodej chalupy 166 m², pozemek 522 m²
Prodej chalupy 166 m², pozemek 522 m²
Prodej chalupy 166 m², pozemek 522 m²

Prodej chalupy 166 m², pozemek 522 m²

Damíč 18, Soběšice

4 100 000 Kč

3 990 000 Kč

24 036 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 199 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 120 m², pozemek 844 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 844 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 844 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 844 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 844 m²

Jedvaniny ev. č. 27, Nečtiny

3 300 000 Kč

2 900 000 Kč

24 167 Kč/m2

Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²
Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²
Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²

Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²

Pňovany ev. č. 374, Pňovany

2 190 000 Kč

1 999 000 Kč

24 378 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²

Kaceřov, Kaceřov

1 590 000 Kč

39 750 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²

Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²

Plzeň, okres Plzeň-město

3 490 000 Kč

71 224 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²

Dlouhá Ves ev. č. 16, Dlouhá Ves

3 490 000 Kč

58 167 Kč/m2

Prodej chalupy 77 m², pozemek 472 m²Prodej chalupy 77 m², pozemek 472 m²
Prodej chalupy 77 m², pozemek 472 m²
Prodej chalupy 77 m², pozemek 472 m²

Prodej chalupy 77 m², pozemek 472 m²

Jarov 40, Jarov

6 750 000 Kč

87 662 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 665 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 665 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 665 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 665 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 665 m²

Bezvěrov 50, Bezvěrov

990 000 Kč

49 500 Kč/m2

Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²

Dolní Bělá ev. č. 55, Dolní Bělá

1 780 000 Kč

24 722 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²

Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²

Skránčice ev. č. 24, Zavlekov

4 290 000 Kč

45 158 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
1234...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 199 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.