Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Plzeňský kraj

53 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²

Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²

Pňovany 146, Pňovany

2 960 000 Kč

29 600 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 199 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²

Hněvnice, okres Plzeň-sever

2 190 000 Kč

46 596 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej chaty 64 m², pozemek 386 m²Prodej chaty 64 m², pozemek 386 m²
Prodej chaty 64 m², pozemek 386 m²
Prodej chaty 64 m², pozemek 386 m²

Prodej chaty 64 m², pozemek 386 m²

Klatovy II, Klatovy

Neveřejná cena

Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²

Bolevec ev. č. 2845, Plzeň

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

79 600 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²
Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²
Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²

Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²

Liblín 52, Liblín

3 290 000 Kč

35 761 Kč/m2

Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Lesná, okres Tachov

8 399 900 Kč

47 190 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²
Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²
Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²

Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²

Mlýnec, Přimda

1 600 000 Kč

12 500 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²

Stříbro ev. č. 47, Stříbro

1 690 000 Kč

28 167 Kč/m2

Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²
Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²
Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²

Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²

Bohdašice 47, Dlouhá Ves

6 217 800 Kč

74 913 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²

Rybnice, okres Plzeň-sever

1 300 000 Kč

999 000 Kč

13 875 Kč/m2

1...3456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 199 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.