Kontakt

Domy na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

708 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 300 m², pozemek 2758 m²Prodej domu 300 m², pozemek 2758 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2758 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2758 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 2758 m²

Nový Vojířov 15, Nová Bystřice

9 500 000 Kč

31 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 738 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²

Horšovská, Praha

24 400 000 Kč

146 988 Kč/m2

Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²

Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²

Školní náměstí 279, Město Touškov

11 990 000 Kč

62 124 Kč/m2

Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²

Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²

Milovice 157, Milovice

10 990 000 Kč

44 137 Kč/m2

Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²

V. B. Třebízského 193, Klobuky

11 500 000 Kč

9 990 000 Kč

51 231 Kč/m2

Prodej domu 254 m², pozemek 1374 m²Prodej domu 254 m², pozemek 1374 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 1374 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 1374 m²

Prodej domu 254 m², pozemek 1374 m²

Bezdědická 364, Hostomice

11 499 000 Kč

9 999 000 Kč

39 366 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²

Klapkova 460/72, Praha 8 - Kobylisy

35 800 000 Kč

32 600 000 Kč

181 111 Kč/m2

Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²

Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²

Těchoraz 17, Vyšší Brod

14 500 000 Kč

13 500 000 Kč

24 545 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²

Kozlany, okres Vyškov

11 300 000 Kč

56 500 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²

Na Valech 447/11, Jihlava

9 645 000 Kč

9 385 000 Kč

71 098 Kč/m2

1...121314...71

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 738 domů