Domy na prodej v kraji Jihočeský kraj

210 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²

Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²

Olešnice 240, Olešnice

3 190 000 Kč

43 108 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 862 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 216 m², pozemek 1311 m²Prodej domu 216 m², pozemek 1311 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 1311 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 1311 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 1311 m²

Za Trubným, Bechyně

10 500 000 Kč

48 611 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²

Velká Lhota 38, Volfířov

2 390 000 Kč

11 381 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²
Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²
Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²

Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²

Chlumeček 1, Křemže

5 650 000 Kč

4 036 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²

Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²

Štiptoň 8, Nové Hrady

8 500 000 Kč

33 597 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²

Jiráskova 413/4, Soběslav II

7 330 000 Kč

64 298 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 253 m², pozemek 2239 m²Prodej zemědělské usedlosti 253 m², pozemek 2239 m²
Prodej zemědělské usedlosti 253 m², pozemek 2239 m²
Prodej zemědělské usedlosti 253 m², pozemek 2239 m²

Prodej zemědělské usedlosti 253 m², pozemek 2239 m²

Štiptoň 8, Nové Hrady

8 500 000 Kč

33 597 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej domu 174 m², pozemek 539 m²Prodej domu 174 m², pozemek 539 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 539 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 539 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 539 m²

Zahradní 251, Mirovice

10 500 000 Kč

60 345 Kč/m2

Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²

Budislav 69, Budislav

4 250 000 Kč

36 638 Kč/m2

Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²

Na Dražkách 125, Strunkovice nad Blanicí

3 050 000 Kč

29 327 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
1...131415...21

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 862 domů