Domy na prodej v kraji Jihočeský kraj

213 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 107 m², pozemek 378 m²Prodej domu 107 m², pozemek 378 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 378 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 378 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 378 m²

Lipí, Lipí

8 990 000 Kč

6 790 000 Kč

63 458 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 863 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 155 m², pozemek 564 m²Prodej domu 155 m², pozemek 564 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 564 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 564 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 564 m²

Zahorčice 31, Boršov nad Vltavou

Neveřejná cena

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²

Mistra Martina, Volyně

1 980 000 Kč

1 880 000 Kč

16 348 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 160 m², pozemek 376 m²Prodej domu 160 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 376 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 376 m²

Sibiřská 343, Jindřichův Hradec III

6 990 000 Kč

6 690 000 Kč

41 813 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 216 m², pozemek 1768 m²Prodej domu 216 m², pozemek 1768 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 1768 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 1768 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 1768 m²

Kaplice, okres Český Krumlov

10 800 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²

Jana Patočky 444, Srubec

11 900 000 Kč

11 400 000 Kč

78 621 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY
Prodej domu 89 m², pozemek 3532 m²Prodej domu 89 m², pozemek 3532 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 3532 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 3532 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 3532 m²

Nová Olešná 14, Nová Olešná

10 490 000 Kč

7 990 000 Kč

89 775 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej domu 300 m², pozemek 1500 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1500 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1500 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1500 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1500 m²

Malšín, okres Český Krumlov

10 990 000 Kč

36 633 Kč/m2

Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²
Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²
Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²

Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²

Lužnice 202, Lužnice

9 750 000 Kč

36 654 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²

Brašovská ulička 250, Týn nad Vltavou

6 999 000 Kč

47 612 Kč/m2

1...345...22

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 863 domů