Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

57 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 72 m²Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²

Prodej domu 72 m²

111, Vyškov

4 490 000 Kč

4 190 000 Kč

58 194 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 155 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 130 m², pozemek 386 m²Prodej domu 130 m², pozemek 386 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 386 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 386 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 386 m²

Údolní 666/3, Klobouky u Brna

3 899 000 Kč

29 992 Kč/m2

Prodej domu 90 m²Prodej domu 90 m²
Prodej domu 90 m²
Prodej domu 90 m²

Prodej domu 90 m²

Čechova 1072/54, Břeclav

3 300 000 Kč

36 667 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²

Velké Pavlovice, okres Břeclav

4 750 000 Kč

4 450 000 Kč

47 849 Kč/m2

Prodej domu 240 m²Prodej domu 240 m²
Prodej domu 240 m²
Prodej domu 240 m²

Prodej domu 240 m²

U Stadionu 502/10, Kostice

3 600 000 Kč

15 000 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1700 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1700 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1700 m²

Těšetice 112, Těšetice

5 900 000 Kč

4 890 000 Kč

32 600 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 500 m²Prodej domu 150 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 500 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 500 m²

Běhařovice 22, Běhařovice

3 990 000 Kč

3 500 000 Kč

23 333 Kč/m2

1...456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 155 domů