Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

93 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²

Hovorany 37, Hovorany

5 142 000 Kč

59 791 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 358 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²

Citonice, okres Znojmo

10 710 000 Kč

9 710 000 Kč

48 550 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²

Božice, okres Znojmo

8 500 000 Kč

65 385 Kč/m2

Prodej domu 101 m², pozemek 441 m²Prodej domu 101 m², pozemek 441 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 441 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 441 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 441 m²

Hevlín 64, Hevlín

7 990 000 Kč

79 109 Kč/m2

Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²

21. dubna 515, Valtice

7 490 000 Kč

7 200 000 Kč

64 865 Kč/m2

Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²

Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²

Pravlov 253, Pravlov

10 500 000 Kč

9 990 000 Kč

53 138 Kč/m2

Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²

Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²

Dolní, Dobšice

9 990 000 Kč

8 990 000 Kč

32 455 Kč/m2

Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²

Žeravice 53, Žeravice

9 530 000 Kč

9 330 000 Kč

34 556 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²

Přibice 317, Přibice

6 490 000 Kč

5 150 000 Kč

51 500 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²

Slatinka 12, Letovice

6 200 000 Kč

5 849 000 Kč

30 784 Kč/m2

1234...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 358 domů