Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

93 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 108 m², pozemek 609 m²Prodej domu 108 m², pozemek 609 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 609 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 609 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 609 m²

Hevlín, okres Znojmo

5 990 000 Kč

5 490 000 Kč

50 833 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 358 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 182 m², pozemek 590 m²Prodej domu 182 m², pozemek 590 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 590 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 590 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 590 m²

Za Zvoničkou, Suchohrdly

6 990 000 Kč

6 790 000 Kč

37 308 Kč/m2

Prodej domu 187 m², pozemek 245 m²Prodej domu 187 m², pozemek 245 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 245 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 245 m²

Prodej domu 187 m², pozemek 245 m²

Hlavní 555, Dolní Dunajovice

8 490 000 Kč

6 950 000 Kč

37 166 Kč/m2

Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²

Hevlín, okres Znojmo

6 490 000 Kč

6 250 000 Kč

85 616 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²

Perná 304, Perná

7 890 000 Kč

5 990 000 Kč

63 723 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²

Únanov, okres Znojmo

6 363 000 Kč

5 938 800 Kč

60 600 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Nenkovice 1, Nenkovice

7 890 000 Kč

83 936 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²

Poštovní 247, Přítluky

6 690 000 Kč

6 500 000 Kč

30 952 Kč/m2

Prodej domu 267 m²Prodej domu 267 m²
Prodej domu 267 m²
Prodej domu 267 m²

Prodej domu 267 m²

Hlavní 121, Hlohovec

7 900 000 Kč

29 588 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Vítězná 672/22, Rohatec

8 495 000 Kč

56 258 Kč/m2

1...345...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 358 domů