Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

93 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²

Lažánky 79, Blansko

7 990 000 Kč

69 478 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 358 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 130 m², pozemek 376 m²Prodej vily 130 m², pozemek 376 m²
Prodej vily 130 m², pozemek 376 m²
Prodej vily 130 m², pozemek 376 m²

Prodej vily 130 m², pozemek 376 m²

Vídeňská 857/60, Mikulov

6 270 000 Kč

48 231 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²

Pasohlávky 30, Pasohlávky

7 000 000 Kč

46 667 Kč/m2

Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²

Lysovice, okres Vyškov

7 990 000 Kč

76 827 Kč/m2

Prodej domu 133 m², pozemek 1100 m²Prodej domu 133 m², pozemek 1100 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 1100 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 1100 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 1100 m²

Rozsíčka 39, Rozsíčka

7 690 000 Kč

6 950 000 Kč

52 256 Kč/m2

Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²

Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²

Jevišovka 237, Jevišovka

7 990 000 Kč

32 218 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²

Veverské Knínice, okres Brno-venkov

5 490 000 Kč

44 274 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1143 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1143 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1143 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1143 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1143 m²

Brod nad Dyjí, okres Břeclav

5 990 000 Kč

59 900 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²

Hrubšice 59, Ivančice

7 790 000 Kč

62 320 Kč/m2

Prodej domu 198 m²Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²

Prodej domu 198 m²

Rousínov, Vyškov

8 750 000 Kč

44 192 Kč/m2

1...567...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 358 domů