Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

93 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 115 m², pozemek 306 m²Prodej domu 115 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 306 m²

Hlavní 276/68, Břeclav - Poštorná

6 500 000 Kč

56 522 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 358 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²

Údolní 24, Přítluky

8 990 000 Kč

68 626 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²

Josefov, okres Hodonín

5 990 000 Kč

59 900 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štěpánek
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Štěpánek

Martin Štěpánek

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²
Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²
Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²

Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²

Sklepní 31, Dolní Věstonice

5 230 000 Kč

5 230 Kč/m2

Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²

Dukelské nám. 3/3, Hustopeče

8 990 000 Kč

118 289 Kč/m2

Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²

Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²

Vřesovice, okres Hodonín

5 150 000 Kč

22 489 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²

Ivančice ev. č. 1625, Ivančice

5 350 000 Kč

41 154 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²

Husova, Miroslav

8 809 000 Kč

44 045 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²
Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²
Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²

Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²

Podivín, okres Břeclav

8 950 000 Kč

25 070 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 130 m²Prodej domu 130 m²
Prodej domu 130 m²
Prodej domu 130 m²

Prodej domu 130 m²

145, Švábenice

5 490 000 Kč

42 231 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
1...678...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 358 domů