Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

93 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 138 m², pozemek 164 m²Prodej domu 138 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 164 m²

Prodej domu 138 m², pozemek 164 m²

Dubňany, okres Hodonín

7 990 000 Kč

57 899 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 358 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 120 m², pozemek 1300 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1300 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1300 m²

Holešín 41, Rájec-Jestřebí

5 726 700 Kč

5 200 000 Kč

43 333 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Čermáková
Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Realitní makléř: Michaela Čermáková

Michaela Čermáková

Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Prodej domu 129 m²Prodej domu 129 m²
Prodej domu 129 m²
Prodej domu 129 m²

Prodej domu 129 m²

Sc. Viatora 1363/49, Hodonín

7 490 000 Kč

58 062 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej domu 135 m²Prodej domu 135 m²
Prodej domu 135 m²
Prodej domu 135 m²

Prodej domu 135 m²

Hlavní 4/7, Břeclav - Poštorná

6 000 000 Kč

44 444 Kč/m2

Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²

Hybešova 325, Újezd u Brna

6 990 000 Kč

5 490 000 Kč

81 940 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²

Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²

Rybníky 134, Rybníky

8 680 000 Kč

79 633 Kč/m2

Prodej domu 260 m²Prodej domu 260 m²
Prodej domu 260 m²
Prodej domu 260 m²

Prodej domu 260 m²

Záhumní 869/51, Břeclav - Poštorná

8 990 000 Kč

8 790 000 Kč

33 808 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 145 m²Prodej domu 121 m², pozemek 145 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 145 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 145 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 145 m²

Kostice

7 990 000 Kč

66 033 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²

Rybníky 134, Rybníky

9 490 000 Kč

86 273 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 360 m²Prodej domu 220 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 360 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 360 m²

Starce, Vracov

9 900 000 Kč

8 990 000 Kč

40 864 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
1...8910

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 358 domů