Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj

285 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 787 m²Prodej domu 150 m², pozemek 787 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 787 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 787 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 787 m²

Bítov, okres Znojmo

5 199 000 Kč

34 660 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 076 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²

Hovorany 37, Hovorany

5 142 000 Kč

59 791 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²

Hevlín, okres Znojmo

4 550 000 Kč

25 000 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²

Hevlín, okres Znojmo

4 550 000 Kč

25 000 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²

Citonice, okres Znojmo

10 710 000 Kč

9 710 000 Kč

48 550 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 634 m²Prodej domu 160 m², pozemek 634 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 634 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 634 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 634 m²

Havlíčkova 334, Tišnov

12 500 000 Kč

78 125 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²

Březí, okres Břeclav

21 900 000 Kč

154 225 Kč/m2

Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²

Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²

Brněnská, Omice

15 900 000 Kč

72 936 Kč/m2

Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²

Zelniska 937/11, Ivanovice na Hané

10 990 000 Kč

10 490 000 Kč

90 431 Kč/m2

Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²

Erbenova, Znojmo

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

63 974 Kč/m2

1...789...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 076 domů