Domy na prodej v kraji Olomoucký kraj

114 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 200 m², pozemek 370 m²Prodej domu 200 m², pozemek 370 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 370 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 370 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 370 m²

Dubicko, okres Šumperk

2 145 200 Kč

1 600 000 Kč

8 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 646 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 624 m²Prodej domu 150 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 624 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 624 m²

Stanislava Lolka, Zábřeh

7 490 000 Kč

49 933 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²

Na Bardóně 118, Protivanov

5 900 000 Kč

5 200 000 Kč

28 889 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²

Ludmírov, okres Prostějov

1 579 000 Kč

7 895 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 4402 m²Prodej domu 127 m², pozemek 4402 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 4402 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 4402 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 4402 m²

Budětsko, okres Prostějov

7 490 000 Kč

6 490 000 Kč

51 102 Kč/m2

Prodej domu 297 m², pozemek 1752 m²Prodej domu 297 m², pozemek 1752 m²
Prodej domu 297 m², pozemek 1752 m²
Prodej domu 297 m², pozemek 1752 m²

Prodej domu 297 m², pozemek 1752 m²

Třídvorská 252, Červenka

6 890 000 Kč

5 990 000 Kč

20 168 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²

Hruška 85, Hruška

2 090 000 Kč

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²

Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²

Svébohov 19, Svébohov

2 500 000 Kč

2 400 000 Kč

34 783 Kč/m2

Prodej domu 320 m², pozemek 925 m²Prodej domu 320 m², pozemek 925 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 925 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 925 m²

Prodej domu 320 m², pozemek 925 m²

Olšany u Prostějova 45, Olšany u Prostějova

Neveřejná cena

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²

Vrlova 2853/10, Prostějov

8 250 000 Kč

45 330 Kč/m2

1...9101112

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 646 domů