Domy na prodej v kraji Olomoucký kraj

114 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 220 m², pozemek 409 m²Prodej domu 220 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 409 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 409 m²

Pěnčín, okres Prostějov

5 700 000 Kč

5 490 000 Kč

24 955 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 646 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²

Hvozd, okres Prostějov

1 690 000 Kč

14 083 Kč/m2

Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²
Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²
Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²

Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²

Chrastice 8, Staré Město

2 690 000 Kč

40 758 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²

Vítězná 1356/24a, Litovel

5 800 000 Kč

46 400 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 1492 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1492 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1492 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1492 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1492 m²

U Silnice, Přerov

5 800 000 Kč

5 690 000 Kč

29 947 Kč/m2

Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²

Rybníček 432, Újezd

4 790 000 Kč

4 490 000 Kč

15 483 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Prodej domu 203 m², pozemek 764 m²Prodej domu 203 m², pozemek 764 m²
Prodej domu 203 m², pozemek 764 m²
Prodej domu 203 m², pozemek 764 m²

Prodej domu 203 m², pozemek 764 m²

Na Úbočí 1139/8, Jeseník

Neveřejná cena

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²

Jezernice, okres Přerov

4 495 000 Kč

33 296 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 810 m²Prodej domu 146 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 810 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 810 m²

Kalvodova 195/68, Jeseník

5 720 000 Kč

39 178 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej domu 131 m², pozemek 333 m²Prodej domu 131 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 333 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 333 m²

Dolní Studénky 38, Dolní Studénky

7 480 000 Kč

57 099 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.1

Realitní kancelář: Mrkni na reality
1...8910...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 646 domů